Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୃଷକଙ୍କ ପରି ଆମକୁ ମଧ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ ବଳିଦାନ, ତେବେ ଯାଇ ଜାମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀରରେ ଲାଗୁ ହେବ ୩୭୦: ଫାରୁକ ଅବଦୁଲ୍ଲା
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର କଥା ହେବେ ପୁଟିନ୍ ଓ ବାଇଡେନ୍, ୟୁକ୍ରେନ ହେବ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ମାଆର ସାହସ ଆଗରେ ହାରିଲା ବାଘ, ନିଜ ପୁଅକୁ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ଛଡାଇ ଆଣିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୭୯୬ ମୃତ
  • ||
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୮୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୨୪୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୟୁକ୍ରେନ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବ ଋଷ ! ପୁଟିନଙ୍କ ଦେଢ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୈନ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ-ଫେବୃଆରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ଆସିବ ତୃତୀୟ ଲହର, ଓମିକ୍ରନ୍ ସାଜିବ ବାହକ : ଦାବି କଲେ ବିଶେଷଜ୍ଞ
  • ||
  • ଚାଲିଥିଲା ଧାନ ଚୋରା ଚାଲାଣ, ୨୨୦ ବସ୍ତା ଜବତ କଲା ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ
  • ||
  • ଜଓ୍ୱାଦ ଦୁର୍ବଳ, ଟଳିଲା ବଡ ବିପଦ : ପୁରୀଠୁ ୨୭୦ କିମି ଦୂରରେ କେନ୍ଦ୍ରୀଭୂତ
  • ||

ସହପାଠିନୀଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇ ନାବାଳକ ଗିରଫ : ଫୋନ୍ ଚାଟିଂ କରି ୧୪ ବର୍ଷୀୟା ସାଙ୍ଗକୁ ପ୍ରେମ ବାହାନାରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ମାଗିଲା, ତାପରେ ଇନଷ୍ଟାରେ ଭାଇରାଲ କଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ର ଗିରଫ

24/10/2020 at 4:37 PM

ଭୋପାଳ, ୨୪|୧୦: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଭୋପାଳରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ନାବାଳକ ଜନୈକା ୧୪ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭନ କରି ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏପରିକି ନାବାଳିକାକୁ ଧମକ ଦେଇ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପୋଲିସ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଉଭୟ ନାବାଳିକା ଓ ନାବାଳକ ଗୋଟିଏ ସ୍କୁଲରେ ପାଠ ପଢନ୍ତି । ନାବାଳିକାର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳାକ ନାବାଳିକା ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚାଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଗତ ବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଗତ ଜାନୁଆରୀ ୩୦ ତାରିଖରେ ନାବାଳକଟି ନାବାଳିକାକୁ ବିଭିନ୍ନ ଲୋଭ ଦୋଖାଇ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ଆଣିବା ପାଇଁ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲା । ଏପରିକି ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ନିଜର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଫଟୋ ନଦେଲେ ନାବାଳକଟି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲା । ତେବେ ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ନିଜର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଫଟୋ ଦେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ବି ନାବାଳକଟି ନାବାଳିକାକୁ ବିବାହ କରିବ ବୋଲି କହିଥିଲା । ଏହି କଥା ଶୁଣି ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ନିଜର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ନାବାଳକକୁ ସେଣ୍ଡ୍ କରିଥିଲେ । ଫଟୋ ପାଇବା ପରେ ନାବାଳକଜଣଙ୍କ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲା ।

ଏହି ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋକୁ ନାବାଳକଜଣଙ୍କ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ଓ ବଡ ଭାଇକୁ ମଧ୍ୟ ପଠାଇଥିଲା । ଫଳରେ ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ମାନସିକ ଚାପରେ ରହୁଥିଲେ । ଏହାପରେ ବି ନାବାଳକର ହରକତ କମି ନଥିଲା । ନାବାଳିକା ନାଁରେ ଫେକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ଫଟୋ ସବୁ ଅପଲୋଡ୍ ମଧ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲା ।

ଧିରେଧିରେ ନାବାଳିକାର ମାଆ ଏକଥା ଜାଣିବା ପରେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ପୋକ୍ସୋ ଆକ୍ଟରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ  ନାବାଳକକୁ ଗିରଫ କରି ଜୁଭେନାଇଲ ହୋମକୁ ପଠାଇଛି ।

   Related Posts