Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ବିରାଟ ବାହିନୀ ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ, ଭାରତକୁ ୫୧ ରନରେ ହରାଇ ସିରିଜ୍ ହାତେଇଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||

ସହପାଠିନୀଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇ ନାବାଳକ ଗିରଫ : ଫୋନ୍ ଚାଟିଂ କରି ୧୪ ବର୍ଷୀୟା ସାଙ୍ଗକୁ ପ୍ରେମ ବାହାନାରେ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ମାଗିଲା, ତାପରେ ଇନଷ୍ଟାରେ ଭାଇରାଲ କଲା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ର ଗିରଫ

24/10/2020 at 4:37 PM

ଭୋପାଳ, ୨୪|୧୦: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଭୋପାଳରେ ଏକ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ ନାବାଳକ ଜନୈକା ୧୪ ବର୍ଷୀୟା ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭନ କରି ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏପରିକି ନାବାଳିକାକୁ ଧମକ ଦେଇ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରୁଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପୋଲିସ ଏହାର ତଦନ୍ତ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଉଭୟ ନାବାଳିକା ଓ ନାବାଳକ ଗୋଟିଏ ସ୍କୁଲରେ ପାଠ ପଢନ୍ତି । ନାବାଳିକାର ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳାକ ନାବାଳିକା ସହ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚାଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା । ଗତ ବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟରୁ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ଗତ ଜାନୁଆରୀ ୩୦ ତାରିଖରେ ନାବାଳକଟି ନାବାଳିକାକୁ ବିଭିନ୍ନ ଲୋଭ ଦୋଖାଇ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ଆଣିବା ପାଇଁ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲା । ଏପରିକି ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ନିଜର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଫଟୋ ନଦେଲେ ନାବାଳକଟି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଦେବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ କହିଥିଲା । ତେବେ ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ନିଜର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଫଟୋ ଦେବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ବି ନାବାଳକଟି ନାବାଳିକାକୁ ବିବାହ କରିବ ବୋଲି କହିଥିଲା । ଏହି କଥା ଶୁଣି ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ନିଜର ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ନାବାଳକକୁ ସେଣ୍ଡ୍ କରିଥିଲେ । ଫଟୋ ପାଇବା ପରେ ନାବାଳକଜଣଙ୍କ ବ୍ଲାକମେଲ୍ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲା ।

ଏହି ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋକୁ ନାବାଳକଜଣଙ୍କ ନିଜ ସାଙ୍ଗ ଓ ବଡ ଭାଇକୁ ମଧ୍ୟ ପଠାଇଥିଲା । ଫଳରେ ନାବାଳିକାଜଣଙ୍କ ମାନସିକ ଚାପରେ ରହୁଥିଲେ । ଏହାପରେ ବି ନାବାଳକର ହରକତ କମି ନଥିଲା । ନାବାଳିକା ନାଁରେ ଫେକ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ଫଟୋ ସବୁ ଅପଲୋଡ୍ ମଧ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲା ।

ଧିରେଧିରେ ନାବାଳିକାର ମାଆ ଏକଥା ଜାଣିବା ପରେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରି ପୋକ୍ସୋ ଆକ୍ଟରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଏହି ଘଟଣାରେ ପୋଲିସ ଅଭିଯୁକ୍ତ  ନାବାଳକକୁ ଗିରଫ କରି ଜୁଭେନାଇଲ ହୋମକୁ ପଠାଇଛି ।

   Related Posts