Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବର ମାସର ପାର୍ବଣ ଗାଇଡ୍‌ଲାଇନ୍‌, ମୂର୍ତ୍ତି ବିସର୍ଜନରେ ରହିବେ ଏତିକି ଲୋକ, ହବିଷ୍ୟାଳୀଙ୍କୁ ମନ୍ଦିର ମନା
  • ||
  • ଘଟଗାଁରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ଘଉଡାଇବାକୁ ବନ ବିଭାଗର କସରତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୬୪ ମୃତ
  • ||
  • ରାସ୍ତା ଅତିକ୍ରମ ବେଳେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବ : ମଙ୍ଗଳବାର ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୫୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ନୀଳଗିରିରେ ଭାଲୁ ଆତଙ୍କ, ସାଇକେଲରୁ ଟାଣିନେଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଘାଇଲା କଲେ
  • ||
  • ଅଢେଇ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଡାଇମଣ୍ଡ ହୋଟେଲ ମାଲିକ ଅଟକ
  • ||

ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ହାରିଯିବାରୁ ଗାଡି ଜାଳିଦେଲେ ପ୍ରଶଂସକ: ପୂର୍ବରୁ ଧୋନୀ ଓ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ମାରପିଟ୍

24/08/2020 at 6:39 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୦୮ : କରୋନା ମହାମାରୀ ଯୋଗୁଁ ବହୁତ ଦିନ ପରେ ଖେଳ ମଇଦାନରେ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଓ ଲିଗ ମ୍ୟାଚ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି | କିନ୍ତୁ ସଂକ୍ରମଣ ଭୟ ଯୋଗୁଁ ଅଧିକାଂଶ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଖାଲି ପଡିଆରେ ଖେଳାଯାଉଛି | ତଥାପି ନିଜ ପ୍ରିୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଜୋସ ଫିକା ପଡିନି | କିନ୍ତୁ କିଛି ଦିନ ହେଲା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଜୋସ ନକାରାତ୍ମକ ଭାବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ନିକଟରେ ଧୋନୀ ଓ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ ହୋଇଥିଲା | ପୁଣି ଏହିଭଳି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି |

ଅଗଷ୍ଟ ୨୨ ତାରିଖରେ କୋହ୍ଲାପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ଧୋନୀ ଓ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାରପିଟ ହୋଇଥିଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାମ୍ପିୟନ୍ସ ଲିଗ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ହାରିଯିବା ପରେ ପିଏସଜି ପ୍ରଶଂସକ ଏତେ ଉଗ୍ର ହୋଇଗଲେ ଯେ ଅନେକ ଗାଡିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଛନ୍ତି | ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ୧୪୮ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି |

ରବିବାର ଦିନ ଜର୍ମାନ କ୍ଲବ୍ ବାଇର୍ନ ମ୍ୟୁନିକ୍ ଚାମ୍ପିଅନ୍ସ ଲିଗ୍ ଫୁଟବଲ୍ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟର ଫାଇନାଲରେ ପ୍ୟାରିସ୍ ସେଣ୍ଟ୍ ଜର୍ମାନ ପିଏସଜିକୁ ୧୦ ରେ ପରାସ୍ତ କରି ଷଷ୍ଠ ଥର ପାଇଁ ୟୁରୋପୀୟ କପ ହାସଲ କରିଛି | ପିଏସଜି ପରାସ୍ତ ହେବାର ପ୍ରଭାବ ଷ୍ଟାଡିୟମ ବାହାରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଉଗ୍ର ପ୍ରଶଂସକ ଅନେକ ଗାଡିରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ୧୪୮ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି |

   Related Posts