Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭିସା ଉପରେ ଲାଗିଥିବା କଟକଣା ହଟାଇଲେ ସରକାର
  • ||
  • ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ପାଇଁ କବିତା ଲେଖିଲେ ରାହୁଲ
  • ||
  • ମା’ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଛତର ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ୧୪୪ ଧାରା ଜାରି
  • ||
  • ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମାଟ୍ରିକ୍ ସପ୍ଲିମେଣ୍ଟାରୀ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ
  • ||
  • ରାୟଗଡାରେ ବୋଲେରୋ-ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଢ଼ି ରଖି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ପୋଲିସ ବାବୁ
  • ||
  • ପାଲଘର ମାମଲାରେ ଆଉ ୨୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ବିଜେପି ଜାରି କଲା ସଂକଳ୍ପ ପତ୍ର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

୫୦ ଲିଟର କ୍ଷମତା କାର ଟାଙ୍କିରେ ୫୨ ଲିଟର ତେଲ ପକାଇଲେ ପମ୍ପ କର୍ମଚାରୀ , ତାପରେ…

20/09/2020 at 1:14 PM

ସୋନିପତ ୨୦/୦୯ : ହରିୟାଣା ସୋନିପତ ଗାଁ ଖେଡା ସ୍ଥିତ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ପେଟ୍ରୋଲିୟମ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପର ଏକ ଅଜବ କାରନାମା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଜଣେ କାର ମାଲିକ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, କାରର ୫୦ ଲିଟର ତେଲ ଟାଙ୍କିରେ ପମ୍ପ ଵାଲା ୫୨ ଲିଟର ତେଲ ପକାଇଛି । ଏନେଇ କାର ମାଲିକ ପମ୍ପ ମାଲିକଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ପମ୍ପ ମାଲିକ ଓଲଟା କାର ମାଲିକଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । କାର ସୋନିପତ ସିଭିଲ ହସ୍ପିଟାଲର ଡାକ୍ତର ଯୋଗେଶଙ୍କର ।

ଡ.ଯୋଗେଶ ଏନେଇ ପୋଲିସ ଓ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ମେସିନକୁ ସିଲ କରିଛନ୍ତି । ଡ.ଯୋଗେଶ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ତେଲ ପକାଇବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କ ଗାଡିରେ ତେଲ ଥିଲା । କିନ୍ତୁ ପମ୍ପ କର୍ମଚାରୀ ତାଙ୍କ ଗାଡିରେ ୫୨ ଲିଟର ତେଲ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଡଷ୍ଟର ଗାଡିର ତେଲ ଟାଙ୍କି କ୍ଷମତା ୫୦ ଲିଟର । ଯେତେବେଳେ ଡ.ଯୋଗେଶ ପମ୍ପ ମାଲିକଙ୍କୁ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ପମ୍ପ ମାଲିକ ଓଲଟା ତାଙ୍କ ସହ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଯୋଗେଶ ଥାନାରେ ଓ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ପମ୍ପ ମାଲିକଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଏ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା ସେ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଅସ୍ବୀକାର କରିଥିଲେ ଓ ତେଲର ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ସେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପୋଲିସ ଓ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ପମ୍ପ ମେସିନକୁ ସିଲ କରିଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ଚାହିଁନଥିଲେ । ଏଥିରୁ ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି ଯେ ପମ୍ପ ମାଲିକ ଓ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାଣ ବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ ଏଥିରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ବିଭାଗ ଏନେଇ କଣ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବ ତାହା ଦେଖିବା ବାକି ରହିଲା ।

   Related Posts