Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପହଞ୍ଚିବ ସିଡିଏସ୍ ବିପିନ ରାୱତଙ୍କ ମରଶରୀର, ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ଦେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||

ଏହି ୨ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭୁଲରେ ବି ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ କଳା ସୂତା , ନଚେତ୍ ପଡ଼ିବେ ଅସୁବିଧାରେ

14/11/2019 at 4:35 PM

ଭାରତୀୟ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରକୁ ବିଶ୍ବ ସ୍ତରରେ ସବୁଠୁ ସଠିକ୍ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି। ସମୁଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେତେକ ବିଶେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କିଛି ବିଶେଷ ଧରଣର ସୂତା ଏବଂ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ମନା ହୋଇଥାଏ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ପଛରେ ଥିବା କାରଣ ବିଷୟରେ

ଆଜିକାଲି ଭାରତରେ ଫ୍ୟାଶନ ପାଇଁ ଲୋକେ କିଛି ନ ବୁଝି ନ ସୁଝି ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ସୂତା ହାତ ଏବଂ ଗୋଡ଼ରେ ବାନ୍ଧୁଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଥରେ ବି ଚିନ୍ତା କରୁନାହାନ୍ତି ଯେ ଏହା ସେମାନଙ୍କର ଶରୀର ଉପରେ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଉପରେ କ’ଣ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ।

ଧାର୍ମିକ ବିଶ୍ବାସ ଅନୁସାରେ କଳା ସୂତା ଖରାପ ନଜରରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ପିନ୍ଧା ଯାଇଥାଏ। ପ୍ରାୟତଃ ଆମେ ଦେଖିଥାଉ ଯେ ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କୁ କଳା ଟିକା ଲଗାଯାଇଥାଏ।

ମେଷ ଏବଂ ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭୁଲରେ ବି ହାତ ଏବଂ ଗୋଡ଼ରେ କଳା ସୂତା ପିନ୍ଧିବା ଅନୁଚିତ୍ କାରଣ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କୁ ଲାଲ ରଙ୍ଗ ବ୍ୟତୀତ କୌଣସି ରଙ୍ଗ ପିନ୍ଧିବା ଅନୁଚିତ୍। ହାତ ଏବଂ ଗୋଡ଼ରେ ବାରମ୍ବାର କଳା ସୂତା ନଜର ଆସିବା ଦ୍ବାରା ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଉପରେ କୁପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିଥାଏ।

   Related Posts