Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାରୁ ଶିଶୁଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ କମିଟି ଗଠନ, ସବୁ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ରେ ହେଲ୍ପ ଡେସ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଜଟିଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ କରୋନା ସ୍ଥିତି, ଆଜି ୧୩୫୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୁନ ୧୫ ଯାଏଁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପ୍ରଶାସନର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଆଜି ସୁସ୍ଥରେ ରେକର୍ଡ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେଲେ ୧୨୦୭୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ୧୭ ମେ ସୋମବାର ଖୋଲିବ କେଦାରନାଥ ଧାମ କବାଟ ।। ତୀର୍ଥ ପୁରୋହିତ ସୀମିତ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଧିବିଧାନ ସହ କବାଟ ଖୋଲିବ ।। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜନତାଙ୍କ କଲ୍ୟାଣ ନିମନ୍ତେ ହେବ ପ୍ରଥମ ପୂଜା ।।
  • ||
  • ଆଗାମୀ ୩ ଦିନରେ ରାଜ୍ୟକୁ ମିଳିବ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌ର ୫୧ ଲକ୍ଷ ଡୋଜ୍‌
  • ||
  • ୨୪ରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ, ନେଇପାରେ ଅବପାତର ରୂପ
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ସାମାନ୍ୟ କମିଲା : ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୦୭୭ ମୃତ
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧୭୩୨ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୧୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ’ର ଅସଲ ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା: ଶରଦଙ୍କ ଦମଦାର ଅଭିନୟକୁ ଭୁରି ଭୁରି ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଦର୍ଶକ

10/11/2020 at 4:22 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୦/୧୧ : ବଲିଉଡର ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଲକ୍ଷ୍ମୀ’ ନଭେମ୍ବର ୯ ତାରିଖରେ ଡିଜ୍ନି ହଟଷ୍ଟାରରେ ରିଲିଜ୍ ହୋଇଛି। ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ସହ କିଆରା ଆଡ଼ଭାନୀ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଫିଲ୍ମର ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାକୁ ନିର୍ମାତା ସମସ୍ତଙ୍କ ନଜରରୁ ଲୁଚେଇ ରଖିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସେହି ଚରିତ୍ରକୁ ନେଇ କେବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇନଥିଲା। ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍ ହେବା ପରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ଏହି ଚରିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ହଙ୍ଗାମା ମଚେଇ ଦେଇଛି। ସେହି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚରିତ୍ର ହେଲା ଫିଲ୍ମର ମୁଖ୍ୟ ଚରିତ୍ର ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର। ଫିଲ୍ମରେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି ଶରଦ କେଲକର ଯାହାକୁ ନେଇ ଖୁବ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି।

ଯଦି ପବ୍ଲିକ ରିଭ୍ୟୁ ଦେଖାଯାଏ ତାହେଲେ ଫିଲ୍ମ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କିଛି ଖାସ ପସନ୍ଦ ଆସିନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଶରଦ କେଲକରଙ୍କ ଅଭିନୟ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଚରିତ୍ରରେ ଶରଦ ହିଟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ଶରଦଙ୍କ ଭୂମିକାକୁ ଦର୍ଶକ ଦମଦାର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। ଲୋକେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଶରଦ କେଲକରଙ୍କର ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ଫିଲ୍ମରେ ଶରଦ କେଲକରଙ୍କ ଭୂମିକା ୧୫ ରୁ ୨୦ ମିନିଟ ଅଛି କିନ୍ତୁ ଏତିକି ସମୟରେ ସେ ଦମଦାର ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି।

ଫିଲ୍ମରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଦର୍ଶକ ଓଭର ଆକ୍ଟିଙ୍ଗ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଶରଦ କେଲକରଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଭୁରି ଭୁରି ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଶରଦ କେଲକର ‘ତାନାଜୀ’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ମହାରାଜଙ୍କ ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଶରଦଙ୍କ ଭୂମିକା ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା। ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେଲା ଲଗାତାର ଶରଦଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ହିଟ ହେଉଛି। ଲକ୍ଷ୍ମୀରେ ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ସେ କିନ୍ନର ଚରିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ୨୦୧୧ ମସିହାର ସୁପରହିଟ ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ‘କାଞ୍ଚନା’ର ରିମେକ୍ ଭର୍ସନ୍।

   Related Posts