Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

ଏହି ୪ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ଜିତିଥାନ୍ତି ଭରସା, କ’ଣ ଆପଣ ବି ଏଥିରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି କି?

13/06/2021 at 8:52 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୦୬: କିଛି ଲୋକଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ ଶାନ୍ତ ହୋଇଥାଏ । ସେ କାହା ସହିତ ଅଧିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିନଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କି ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଭଲ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥାନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମନ କଥା କହିବା ପାଇଁ କୌଣସି କାରଣ ଆବଶ୍ୟକ କରିନଥାନ୍ତି ।

Hindu Rashichakra

ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ସହଜ ଅନୁଭବ କରାଇବାର କ୍ଷମତା ରଖିଥାନ୍ତି । ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କୁହାଯାଇଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଏହିପରି କିଛି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି ଯାହା ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଭଲ ଏବଂ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ସବୁ ରାଶି ବିଷୟରେ-

ମିଥୁନ – ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କର ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାର କ୍ଷମତା ରହିଥାଏ । ସେମାନେ ନିଜ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଏତେ ସହଜ ଅନୁଭବ କରାଇଥାନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ରହସ୍ୟ ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଲଜ୍ଜିତ ହୋଇନଥାନ୍ତି। ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁତା ବଜାୟ ରଖିବା ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଜିତିବା ସହଜ ହୋଇଥାଏ ।

ତୁଳା- ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିର୍ଭରଶୀଳ ଏବଂ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୋଇଥାନ୍ତି । ଯଦି ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ରହସ୍ୟ ବାଣ୍ଟିଥାନ୍ତି, ସେମାନେ ଏହାକୁ ନିଜ ପାଖରେ ରଖିଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସମାଲୋଚନାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଶୁଣିଥାନ୍ତି ।

ବିଛା- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ନିଜ କଥା ଦ୍ୱାରା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଅଧା ଅସୁବିଧା ଦୂର କରିବାର କ୍ଷମତା ରହିଥାଏ । ସେମାନେ ଏପରି ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିଥାନ୍ତି ଯାହା ଅନ୍ୟମାନେ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୋଇନଥାନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ କଥା ହୋଇ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିଥାନ୍ତି ।

କୁମ୍ଭ- କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ବିଚାରବିହୀନ ଏବଂ ଖୋଲା ମନୋଭାବ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଭାବନା ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଆରାମଦାୟକ ଅନୁଭବ କରିଥାନ୍ତି । ଏମାନେ ତାଙ୍କର ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ମାଧ୍ୟମରେ ଅନ୍ୟର ବିଶ୍ୱାସ ଜିତିବାର କ୍ଷମତା ରଖିଥାନ୍ତି ।

   Related Posts