Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ: ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୮ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଲଭ୍‌ ଜିହାଦ ଉପରେ ଅଧ୍ୟାଦେଶ ପାରିତ କଲା ୟୁପି କ୍ୟାବିନେଟ୍‌, ଧୋକା-ଧମକ ଦେଇ ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଇଲେ ୧୦ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌
  • ||
  • ଅତ୍ୟଧିକ କାମର ବୋଝ ସହିନପାରି ଆଖି ବୁଜିଲେ ବାପା: ଉପର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଝିଅ, କହିଲେ…
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||
  • ୨ ବାରହା ଶିକାରୀ ଗରିଫ: ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା ବେଳେ ମାଡି ବସିଲେ ବନ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କରୋନାରେ ଜୀବନ ହାରିଥିବା ଠିକାଦାରଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦେଲା ଠିକାଦାର ସଂଘ
  • ||
  • ୧୦ ଡଲାରରୁ କମ୍‌ ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳିବ ଋଷ କରୋନା ଭ୍ୟାକ୍‌ସିନ Sputnik V, ଜାନୁଆରୀରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଡେଲିଭରି
  • ||
  • ହାଇଓ୍ବା ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ: ଚାଲି ଚାଲି ଯିବା ବେଳେ ପଛରୁ ମାଡିଗଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁରୀ ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଲୁଟ୍ : ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଲଗାଇ ଡକାୟତି କରାଇଥିଲା IIFL କର୍ମଚାରୀ ଲାଲା ଅମ୍ରିତ ରାୟ
  • ||

ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଆଜିଠାରୁ ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ, ମିଳିବ ପ୍ରଚୁର ଧନସମ୍ପତ୍ତି

29/12/2019 at 10:54 AM

ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ଧନର ଦେବୀ ଭାବେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ । କୁହାଯାଏ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଧନର ଅଭାବ ନଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଚଳନ ଅନୁସାରେ ଏଭଳି ସଂଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି । ଯାହା ଫଳରେ ଆଜି ରାତିଠାରୁ ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି ଏହି ରାସିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସଂକେତ ମାଧ୍ୟମରେ ଧନ ଲାଭର ୟୋଗ ରହିଛି । ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭର ମାର୍ଗ ଦେଖାଇବେ । ଏମିତିରେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଏହି ସଂକେତକୁ ବୁଝିଯିବେ ସେମାନେ ମାଲାମାଲ ହେବେ । ତେବେ ଜାଣନ୍ତୁ ଏହି ୪ଟି ରାଶି କଣ କଣ ।

ମେଷ ରାଶି :

ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦରୁ ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ବ୍ୟବସ୍ଥାରେ ସୁଧାର ଆସିବ । କୌଣସି ଶୁଭ ସମାଚାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ । ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ସେମାନେ ଲାଭବାନ୍ ହେବେ । ଏହି ସମୟ ,ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବେଶ୍ ଅନୁକୂଳ ରହିବ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ବେଶ୍ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ । ଜୀବନରେ ଏମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି :

ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଫଳରେ ମିଥୁନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଶୁଭ ସମୟ ଆସିବ । ଏହି ସମୟରେ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ନିକଟ ସଂପର୍କୀୟମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ । ଚନ୍ଦ୍ର କୁଣ୍ଡଳୀର ପଞ୍ଚମ ଭାବରେ ଯିବା ଫଳରେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଧନ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଅଚାନକ ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆଖାପାଖରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ।

ସିଂହ ରାଶି :

ସିଂହ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅଟନ୍ତି । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ସଚ୍ଚୋଟ ପ୍ରେମ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି । ଘରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ ରହିବ । କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବୁଝି ବିଚାରି କାମ କରନ୍ତୁ । ସମସ୍ତ ବିଗିଡିଯାଇଥିବା କାମ ମଧ୍ୟ ପୁରା ହେବ । ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ଉପଶମ ମିଲିବ । ଚାକିରି କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ । ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ ।

ମୀନ ରାଶି :

ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ବେଶ୍ ଶୁଭ । ନୂଆ କାମରେ ଏମାନେ ଉନ୍ନତି କରିବେ । ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅସୀମ କୃପା ରହିବ । ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଏମାନଙ୍କର ଧନରେ କୌଣସି ଅଭାବ ରହିବନାହିଁ । ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ରହିବନାହିଁ । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ । ଏମାନେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା ଧ୍ୟାନର ସହକାରେ କରନ୍ତୁ ।

   Related Posts