Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପାରୁ ମାଲେମାଲ ହେବେ ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି, ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର

2/02/2020 at 9:12 AM

ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ହେବେ ଧନୀ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର । ଏମାନଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟଜୀବନ ହସଖୁସିରେ ଭରିଯିବ ।

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ମାହୋଲ ରହିବ । ଏମାନଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ଲହରୀ ଖେଳିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭବାନ୍ ହେବେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି । କୌଣସି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ସମାଜରେ ଆପଣ ହରାଇଥିବା ପଦ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପୁଣି ଫେରିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମନରେ ଯେଉଁ ଚିନ୍ତା ରହିଛି ତାହା ଯଥାଶୀଘ୍ର ଦୂର ହୋଇଯିବ । ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ ହେବେ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି । ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନୋନିବେଶ କରିବେ । ଘରେ ଯେକୌଣସି କଠିନ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ ତାହା ଯଥାଶୀଘ୍ର ଦୂର ହୋଇଯିବ ।

ଘରର ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିବ । ମା-ବାପାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସବୁବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ରହିବ । ସକାଳୁ ଉଠି ଭଗବାନ ଗଣେଶଙ୍କ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରନ୍ତୁ । ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ସମୟ କଟିବ ।

ଏହି ୩ଟି ରାଶି ହେଉଛି ମେଷ, କୁମ୍ଭ ଏବଂ ମିଥୁନ । ଏହି ୩ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତରେ ମଧ୍ୟ ସୁଧାର ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

   Related Posts