Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||
  • ନଭେମ୍ବରରୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ବ୍ୟାଘ୍ର ପ୍ରକଳ୍ପ
  • ||

ସହିଦଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବା ପାଇଁ ଲଣ୍ଡା ହେଲେ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକେ; ଆତ୍ମା ଶାନ୍ତି ପାଇଁ କଲେ ଯଜ୍ଞ

19/02/2019 at 9:07 AM

ଫିରୋଜବାଦ ୧୯/୨ : ପୁଲୱାମା ଆତ୍ମଘାତୀ ହମଲାରେ ଦେଶର ୪୨ ଯବାନ ସହିଦ ହେଇଥିବା ଘଟଣାରେ ଆକ୍ରୋଶରେ ରହିଛି ପୁରା ଦେଶ | ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଲୋକେ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଛନ୍ତି | ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ କେନ୍ଦଳ ରାଲି କରି ସହିଦଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେଉଛନ୍ତି ଦେଶବାସୀ | ଯବାନଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବାସହ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ କଡା ଜବାବ ଦେବା ପାଇଁ ଦେଶବାସୀ ସରକାରଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରୁଛନ୍ତି | ଜରସନାରେ ସହିଦଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଦେବା ପାଇଁ ଯୁବକମାନେ ଲଣ୍ଡା ହୋଇଛନ୍ତି | ସହିଦଙ୍କ ଆତ୍ମାର ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଯୁବକମାନେ ଯଜ୍ଞ କରିଛନ୍ତି | ବାଳକଠୁ ବୃଦ୍ଧ ଯାଏଁ ସମସ୍ତେ ଲଣ୍ଡା ହୋଇ ସହିଦଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧା ସୁମନ ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି |


ଗତକାଲି ଜରସନାରେ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ସଭାର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା | ପରଦିନ ଯାଦବ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏହି ସଭା ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା | ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ସଭାରେ ୧୦୦ରୁ ଅଧିକ ସାମୁହିକ ମୁଣ୍ଡନ କରିଥିଲେ | ଏହାପରେ ସହିଦଙ୍କ ଆତ୍ମାର ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ହୋମ ଯଜ୍ଞ କରାଯାଇଥିଲା | ଅପରପକ୍ଷରେ ବାର ଆସୋସିଏସନ ପାକିସ୍ତାନର ପତାକା ଜଳାଇ ବିରୋଧ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା | ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ନାରାବାଜି କରିଥିଲେ ବାର ଆସୋସିଏସନ ସଦସ୍ୟ |

   Related Posts