Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ICC ଟି-୨୦ ରାଙ୍କିଂ : ୪ର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ପାକିସ୍ତାନ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍‌ ମହମ୍ମଦ ରିଜଓ୍ବାନ, ବିରାଟ କୋହଲି (୫) ଏବଂ ଲୋକେସ ରାହୁଲ (୮) ଖସିଲେ
  • ||
  • କରଞ୍ଜିଆ : ନଭେମ୍ବର ପହିଲାରୁ ଖୋଲିବ ଶିମିଳିପାଳ ଜାତୀୟ ଉଦ୍ୟାନ
  • ||
  • ସୋର : ଭଙ୍ଗା ଘରୁ ମିଳିଲା ପୁଳା ପୁଳା ରାସନ କାର୍ଡ, ଲୋକଙ୍କୁ ଦିଆନଯାଇ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଥିଲା କାହିଁକି ?
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କଣ୍ଡକ୍ଟରଙ୍କ ଭୁଲ୍, ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଗୋଡ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ବସ୍
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ବାଇକ୍ ଚୋରି ରାକେଟ୍ ଠାବ : ୮ ବାଇକ୍ ସହ ୪ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : କାଞ୍ଜିପାଣି ଘାଟିରେ ଭାରସ୍ୟାମ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଅଟୋ, ୫ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସମେତ ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଅଘୋଷିତ ବିଦ୍ୟୁତ କାଟ୍ : ଦୀର୍ଘ ୧୨ଘଣ୍ଟା ଧରି ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଲା ଆଖଣ୍ଡଳମଣୀ ପୀଠ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ନଭେମ୍ବର ୧ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଏବଂ ୧୫ରୁ ପିଜି ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ୩ ଦିନ ହେବ ଚିଲିକା ମଝିରେ ଫସିଥିଲା ଡଙ୍ଗା, ୨ ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀଙ୍କ ସହ ୧୦ବର୍ଷର ଛୁଆ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ନୀରବତାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରାଯିବନି : କଂଗ୍ରେସ
  • ||

୫୦ ହଜାର ଅଣ୍ଡା ନେଇ ଯାଉଥିବା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ: ଆହତଙ୍କୁ ନଜର୍ ଅନ୍ଦାଜ୍ କରି ଅଣ୍ଡା ଲୁଟିବାରେ ଲାଗିପଡ଼ିଲେ ଲୋକେ

23/09/2020 at 2:54 PM

ଉଦ୍ଧମସିଂହ ନଗର ୨୩/୦୯ : ମାହାଳିଆ ଜିନିଷ ମିଳିଲେ ଲୋକେ ନା ସମୟ ଦେଖନ୍ତି ନା ପରିସ୍ଥିତି, ବାସ ଲୁଟି ନିଅନ୍ତି । ଏହିଭଳି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ଉଦ୍ଧମସିଂହ ନଗର ଅନ୍ତର୍ଗତ ବାଜପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ । ୫୦ ହଜାର ଅଣ୍ଡା ଭର୍ତ୍ତି ଏକ ପିକଅପ ରାଜପଥରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଥିଲା । ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସୁଥିବା ଏକ କ୍ୟାଣ୍ଟର ପିକଅପକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଫଳରେ ପିକଅପ ଡ୍ରାଇଭର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ବସିଥିଲେ । ପିକଅପରେ ଥିବା ଅଣ୍ଡା ରାସ୍ତା ଉପରେ ବିଛେଇ ହୋଇ ପଡିଗଲା ।

ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିବା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଅଣ୍ଡା ଲୁଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ପୂର୍ବରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଦୁଇ ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି କାହାର ଦୃଷ୍ଟି ନଥିଲା । ଯିଏ ଯେତେ ପାରିଲା ଅଣ୍ଡା ବୋହି ନେଇଗଲା । ରାସ୍ତାରେ ଏତେ ଲୋକ ଜମା ହୋଇଥିଲେ ଯେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଯାମ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଓ ଗାଡି ଚଳାଚଳ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା ।

ଅଣ୍ଡା ଲୁଟୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ କ୍ରେନ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୁଇ ଗାଡିକୁ ରାସ୍ତାକଡକୁ ନେଇଥିଲା ଓ ରାସ୍ତା ଯାମ ହଟେଇଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବାଜପୁର କୁକୁଡ଼ା ଫାର୍ମରୁ ପିକଅପ ପାଖାପାଖି ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ୫୦ ହଜାର ଅଣ୍ଡା ବିକ୍ରି କମ୍ପାନୀକୁ ଡେ଼ଲିଭର କରିବାକୁ ନେଇଯାଉଥିଲା । ଅଧା ବାଟରେ କେଣ୍ଟର ଧକ୍କା ମାରିବାରୁ ଅଣ୍ଡାତକ ରାସ୍ତାରେ ପଡିଯାଇଥିଲା ।

ପିକଅପ ଡ୍ରାଇଭର କେଣ୍ଟର ଡ୍ରାଇଭର ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଦାୟିତ୍ବହୀନ ଭାବେ କେଣ୍ଟର ଚଲାଉଥିବା ପିକଅପ ଭ୍ୟାନ ଡ୍ରାଇଭର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଅଣ୍ଡାର କ୍ଷତି ହୋଇଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts