Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୫୭୩ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୦ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଡ୍ରଗ୍ସ ଲିଙ୍କ୍ ମାମଲାରେ NCBରେ ହାଜର ହେଲେ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ, ଆର୍ଯ୍ୟନ ସହ ହ୍ବାଟସଆପ୍‌ ଚାଟ୍‌କୁ ନେଇ ମାରାଥନ୍‌ ଜେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

କରୋନା ଭୟ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ କଫିନରେ ଶୋଉଛନ୍ତି ଲୋକେ

23/08/2020 at 9:07 PM

ଟୋକିଓ ୨୩/୦୮ : ଏକ ଜାପାନୀଜ କମ୍ପାନୀ କୋଭିଡ-୧୯ ରୁ ଲୋକଙ୍କ ଭୟ ଦୂର କରିବାକୁ ସେମାନଙ୍କୁ କଡାରେ ବାନ୍ଧି ଶବ ଭଳି କଫିନରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିବାକୁ ବିଚାର କରିଛି | ଟୋକିଓରେ ଚଳିତ ସପ୍ତାହରୁ ୨ ମିଟର ଝରକା ବିଶିଷ୍ଟ ଏକ ବକ୍ସରେ ଶୁଆଇ ଭୟାନକ କାହାଣୀ ଶୁଣାଯିବ | ଏହି ସମୟରେ ଆପଣ କଫିନ ଭିତରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଦେଖିପାରିବେ | ଏଥିକିବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପାଣି ଛିଟା ମଧ୍ୟ ପଡିପାରେ | ପ୍ରଡକ୍ସନ କମ୍ପାନୀ କୋଭାଗାସେଟ୍ଟାଇର ସଂଯୋଜକ କେଣ୍ଟା ଇଭାନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସ୍କେୟାର ସ୍ୱାର୍ଡ ନାମକ ୧୫ ମିନିଟର ଶୋରେ ଲୋକଙ୍କୁ କରୋନା ମହାମାରୀରେ ଲୋକଙ୍କୁ ବଡ ପାଟିରେ ଚିଲ୍ଲେଇବାକୁ ମଉକା ମିଳିଥାଏ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଆଶ୍ବସ୍ତି ମିଳିପାରେ ବୋଲି ଆଶଙ୍କା କରାଯାଉଛି |

ଜାପାନରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ୧୦୩୪ ସଂକ୍ରମଣ ମାମଲା ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା। ଭାଇରସ୍ ସଂକ୍ରମଣ ହେତୁ ଏହି ଲକଡାଉନ ଲାଗୁ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଲୋକଙ୍କର ରୋଜଗାର ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ପ୍ରଡକ୍ସନ କମ୍ପାନୀ କୋଭାଗାସେଟ୍ଟାଇର ସଂଯୋଜକ କେଣ୍ଟା ଇଭାନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତିତ ଥିଲେ | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ସାଧାରଣତ ଥିମ୍ ପାର୍କ ପରି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ କରୋନା ହେତୁ ଥିମ୍ ପାର୍କଗୁଡିକ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଛି ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ କଳାକାରମାନଙ୍କୁ କାମ ମିଳିବା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା |

ଗତ ମାସରେ, କୋଭାଗାରାସାଟାଇ ଏକ ଡ୍ରାଇଭ୍ ଇନ୍ ଏକ ଭୟଙ୍କର ଶୋ ପେଶ କରିଥିଲେ | କମ୍ପାନୀ କହିଥିଲା ଯେ ଗ୍ରାହକ ମଧ୍ୟ ନୂତନ ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ କରୋନା ଭୟକୁ ଦୂର କରିବା ମଧ୍ୟ ଜରୁରୀ । ଶୋ’କୁ ଯାଇଥିବା ୩୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ କାଜୁଶିରୋ ହାସିଗୁଚି ନିଜର ଅଭିଜ୍ଞତା ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନୋ ଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ଅନେକ ଘଟଣା ବାତିଲ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ନିଜ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇଁ ଏକ ଉପାୟ ଖୋଜୁଥିଲେ |

୮୦୦-ୟେନ୍ ($ 7.60) ମୂଲ୍ୟ ବିଶିଷ୍ଟ ଶୋରୁ ବାହାରିବା ପରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି | ଇଭାନା ଆଶା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସପିଂ ମଲର ମାଲିକ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଇଭେଣ୍ଟଗୁଡିକର ଅପରେଟର ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭୟଙ୍କର ଶୋ’ ଆୟୋଜନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଅଟେ।

   Related Posts