Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

ପାକିସ୍ତାନ ସୀମା ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଅମୃତସରରେ ଶୁଣାଗଲା ବିସ୍ଫୋରଣର ଶବ୍ଦ, ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ ଭୟଭୀତ

15/03/2019 at 11:13 AM

ଅମୃତସର ୧୫|୩ : ପାକିସ୍ତାନ ସୀମା ନିକଟ ଅମୃତସର ସହରରେ  ଆତଙ୍କର ବାତାବରଣ ଦେଖାଦେଇଛି । ଗତକାଲି ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହୋଇଥିବା ବିସ୍ଫୋରଣ ଫଳରେ ସହରର ଲୋକେ ଆତଙ୍କିତ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିଛନ୍ତି । କଣ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ କେଉଁ କାରଣରୁ ହୋଇଥିଲା ତାହାର କାରଣ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଏବଂ ପ୍ରଶାସନ ଅଧିକାରୀ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ସହରର ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ବିସ୍ଫୋରଣର ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଯାଇଛି ।

ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ଏହି ବିସ୍ଫୋରଣ ନିକଟରେ ବିମାନ ଯିବା କାରଣରୁ ହୋଇଛି । ଅନ୍ୟ କେତେକ ଲୋକଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ, ସହରର ଆଖପାଖରେ ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ବିସ୍ଫୋରଣ ହୋଇଛି ମାତ୍ର ଏହା ବିମାନ ଯିବା କାରଣରୁ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡୁନାହିଁ । ଅନ୍ୟପଟେ ଏଭଳି ସୂଚନା ମିଳୁଛି ଯେ, ବିସ୍ଫୋରଣ କାରଣରୁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ଘରର କାଚ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି । ବିସ୍ଫୋରଣ ଏତେ ଜୋରଦାର ଥିଲା ଯେ, କେବଳ ଅମୃତସର ନୁହେଁ ବରଂ ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳକୁ ମଧ୍ୟ ଶୁଣାଯାଇଥିଲା । କେତେକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭୟରେ ଲୋକ ଘରୁ ବାହାରି ନଥିଲେ ।

ସହରର କେତେକ ସ୍ଥାନରେ ପୋଲିସ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରି ମଧ୍ୟ ଘରକୁ ପଠାଇଛି । ପୋଲିସ କମିଶନର ଏବଂ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିସ୍ଫୋରଣ କେଉଁଠାରେ ହୋଇଛି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ଏନେଇ ଯାଞ୍ଚ ଜାରି ରହିଛି । ପୋଲିସ କମିଶନର କହିଛନ୍ତି ବିମାନ କାରଣରୁ ସୋନିକ ବୁମ୍ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭୟଭୀତ ନହେବା ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲାପାଳ ଅପିଲ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts