Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୟୁପିରେ ବଡ ଧରଣର ଦୁର୍ଘଟଣା, ଖେରୀ ଘାଘରା ନଦୀରେ ଓଲଟିଲା ଡଙ୍ଗା, ୧୦୦ ଭାସିଗଲେ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ଚୋରା ମଦ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଧରିବା ବେଳେ ପୋଲିସ-ଗ୍ରାମବାସୀ ମୁହାଁମୁହିଁ, ପିସିଆର ଭ୍ୟାନକୁ ରଖିଲେ ଅଟକ

19/04/2021 at 4:00 PM

ଭଦ୍ରକ,୧୯/୦୪:  ଚୋରା ମଦ ଧରିବା ପାଇଁ ଚଢାଉ ବେଳେ ପୋଲିସ, ଅବକାରୀ କର୍ମଚାରୀ ଓ ସାଧାରଣ ଜନତା ମୁହାଁମୁହିଁ  । ଏମିତି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧୂସୁରୀ ଥାନା ଅଧିନସ୍ଥ ବେତାଳିଗାଁ ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ସୂଚନାଅନୁସାରେ, ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ବେତାଳିଗାଁରେ ଚୋରାମଦ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଚଢଉ କରିଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳର ଜନୈକ ମହିଳାଙ୍କ ଘରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ମଦ ଜବତ ହେବା ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚୋରା ମଦ ବେପାର କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଅବକାରୀ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ  ଘର ନିକଟରେ ଅଟକ ରଖିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ କରିବା ସହ ଅବକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଘେରାଉ କରି ହୋହଲା କରିଥିଲେ ।

ଅବକାରୀ ବିଭାଗ କର୍ମଚାରୀ ଧୂସୁରୀ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ଧୂସୁରୀ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ତେଜନା ଥମିନଥିଲା । ତେବେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ସମୟ ଧରି ମୁହାଁମୁହିଁ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଥିଲା । ଘଟଣା ବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ ଯୁବକ ଫଟୋ ଉତ୍ତୋଳନ କରୁଥିବାରୁ ପୋଲିସ ଲାଠି ଚାଳନା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପୋଲିସ ଗାଡିକୁ ଅଟକ ରଖିବା ସହିତ ଉକ୍ତ ଯୁବକର ମୋବାଇଲ ଫେରାଇବାକୁ ଦାବି କରିଥିଲେ ।

ଏହାକୁ ନେଇ ବଜାରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଅବକାରୀ ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ଧନେଶ୍ଵର ବରାଡ ଫୋନ ଯୋଗେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, ମହିଳାଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଥିଲା  । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ମଦ ବିକ୍ରି କରୁଥିବାରୁ ମହିଳାଙ୍କୁ ଛାଡିବା ପାଇଁ ଦାବି କରିଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ । ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି ଓ ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦିଆଯିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts