Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଇଆଇଟି ଜମ୍ମୁର ନୂତନ ଗୃହ ଲୋକାର୍ପଣ କରିବେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ, ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ଦାଦାଗିରି ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା : ନାବାଳକ ଦୋକାନୀଙ୍କୁ ଗୋଇଠା ମାରିଥିବା ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ

1/07/2021 at 4:46 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୧।୭: ନାବାଳକଙ୍କୁ ଗୋଇଠା ମାରି ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ୨୯ ନମ୍ବର ପିସିଆର କର୍ମଚାରୀ । ପିସିଆର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କଲେ ଭୁବନେଶ୍ବର ଡିସିପି । ପିସିଆରରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ଚାରି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗର ହେବ ତଦନ୍ତ । ତଦନ୍ତରେ ସେମାନଙ୍କର ଭୁଲ ଥିଲେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେବ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଜଣେ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ ନାବାଳକଙ୍କୁ ମାରି ଚାଲିଥିଲେ ଗୋଇଠା ପରେ ଗୋଇଠା । ନାବାଳକ ଜଣଙ୍କ ଯେତେ କାକୁତି ମୀନତି ହେଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ବାବୁ ଛାଡିବାକୁ ନାରାଜ । ଏହାର କାରଣ କ’ଣ ଜାଣିଲେ ଆପଣମାନେ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ।  ନାବାଳକ ଜଣଙ୍କ ଗତ ୨୯ ତାରିଖ ଦିନ ୧ଟା ୩୦ ପରେ ଦୋକାନ ଖୋଲି ଘରକୁ କିଛି ସାମଗ୍ରୀ ନେବାକୁ ଆସିଥିଲେ ।  ଆଉ ସେହି ସମୟରେ ସେ ରାସ୍ତା ଦେଇ ଯାଉଥିବା ୨୯ ନମ୍ବର ପିସିଆରର ନଜର ଦୋକାନ ଉପରେ ପଡିଥିଲା ।  ବାସ୍ କାହିଁକି ଦୋକାନ ଖୋଲିଛୁ ତା ପରେ ପୋଲିସ ବାବୁଙ୍କ ରାଗ ପଞ୍ଚମରେ ।  କେବଳ ମାଡ ମାରି ନଥିଲେ ଉକ୍ତ ନାବାଳକଙ୍କର ଦୋକାନରେ ଥିବା କ୍ଷୀର ପ୍ୟାକେଟ୍ ଓ ପାଉଁରୁଟି, ବିସ୍କୁଟ ମଧ୍ୟ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ନାବାଳକ ।.

ତେବେ ୨୯ ନମ୍ବର ପିସିଆର ହେଉଛି ବଡଗଡ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର । କିନ୍ତୁ ଯେଉଁଠାରେ ନାବାଳକ ଦୋକାନ କରିଛନ୍ତି ତାହା ସହିଦ ନଗର ଥାନା ଅଧିନରେ । ତେବେ ସେଠାକୁ ଏହି ପିସିଆର କାହିଁକି ଓ କେଉଁ କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଯାଇଥିଲା ତାହାର ତଦନ୍ତ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଭୁବନେଶ୍ବର ଡିସିପି । ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜରୁ ମାଡ ଘଟଣା ଦେଖିବା ପରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ପିସିଆର କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି ।

କେବଳ ସେତିକିରେ ସରିନି ତଦନ୍ତ । ପିସିଆରରେ ଥିବା ଅନ୍ୟ ୪ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତଦନ୍ତ ପରିସରଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି । ଯଦି ସେମାନଙ୍କର କୌଣସି ସଂପୃକ୍ତି ଏହି ଘଟଣାରେ ଥାଏ ତେବେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ହେବ ।

   Related Posts