Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଗହଣା ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ଛାତ କଣା କରି ଲୁଟିନେଲେ ୨ କିଲୋର ସୁନା ଅଳଙ୍କାର
  • ||
  • ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ : ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍‌ର ଦୁଇ କର୍ମଚାରୀ ଗିରଫ, ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଧମକ ଅଭିଯୋଗରେ ବାନ୍ଧିଲା ବାଘମାରୀ ପୋଲିସ
  • ||
  • IPL 2020: ବୁମରା ଓ ବୋଲ୍ଟଙ୍କ ଶାଣିତ ବୋଲିଂ ପରେ ଇଶାନଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ, ୯ ଓ୍ଵିକେଟ୍‌ରେ ଜିତିଲା ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ, ଦିଲ୍ଲୀର କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ପରାଜୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆସିଲା ଅନଲକ୍ ୬.୦ ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୧୪୭୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୬ତାରିଖରେ ଖୋଲିବ ସ୍କୁଲ, ନବମରୁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଯାଏଁ ପିଲା ପଢିବାକୁ ଆସିବେ
  • ||
  • ଝରକା ତାଡ଼ି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଲୁଟ୍ ! ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି
  • ||
  • ଭୟଙ୍କର ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ ଓ ଗ୍ରୀସ : ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୧୭କୁ ବୃଦ୍ଧି, ୭ ଶହରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କାଦେଲା ଆଉ ଏକ ଟ୍ରକ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||

ଫୁଲ୍ ଟେନସନରେ ପିସିସି ମୁଖିଆ ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ : କହିଲେ ‘ଯିଏ ଦଳ ଛାଡ଼ିବା କଥା ଶୀଘ୍ର ଛାଡ଼’

15/01/2019 at 5:49 PM

ବିଜେଡି-ବିଜେପି ଭିତରେ ସିଧା ଫାଇଟ୍ କଂଗ୍ରେସର ସ୍ଥିତି ଏବେ ରାହୁଲ ଭରସାରେ । ହେଲେ ଠିକ୍ ରାହୁଲ ଆସିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାର କିଛି ବିଧାୟକ ଦଳକୁ ଧୋକା ଦେବାକୁ ବସିଛନ୍ତି । ଏ ସ୍ଥିତି ଦେଖି ନିରଂଜନ କହିଲେଣି, ଯିଏ ଦଳ ଛାଡ଼ିବା କଥା ଶୀଘ୍ର ଛାଡ଼

ମୋଦି-ନବୀନଙ୍କ ସଭା ଆଉ ସମାବେଶରେ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତି ଜମୁଛି । ଆଉ ସେପଟେ କଂଗ୍ରେସ ବ୍ରେକିଂର, ବ୍ରେକିଂ ନ୍ୟୁଜ୍ରେ ରାଜ୍ୟ ରାଜନୀତି ଉଠୁଛି ପଡୁଛି । ଦଳ ଛାଡ଼ିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ନିଆଁରେ କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକମାନେ ବାରମ୍ବାର ଘିଅ ଢାଳୁଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ଏବେ ଫୁଲ୍ ଟେନସନରେ ପିସିସି ମୁଖିଆ ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ ।  ଯେତେ ଯାହା କଲେ ବି କେହି ଅଟକିବା ଅବସ୍ଥାରେ ନାହାନ୍ତି । ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ନିରଞ୍ଜନ ଅଙ୍ଗୁର ନ ଖାଇପାରି ଖଟା ଫର୍ମୁଲାରେ ବୟାନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି । ସିଧା ସିଧା ଶୁଣେଇଛନ୍ତି ଯିଏ କଂଗ୍ରେସ ଆଦର୍ଶରେ ଚାଲିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହାନ୍ତି, ସେ ଦଳ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଆନ୍ତୁ । ଲୋକେ ଆଦର୍ଶହୀନ ନେତାଙ୍କ ବିକଳ୍ପ ତିଆରି କଲେଣି ।

ନବ ଦାସଙ୍କ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡିବା ଘୋଷଣା ପରେ ଯୋଗେଶ ସିଂ, ପ୍ରକାଶ ବେହେରା, ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ମାଝୀଙ୍କ ନାଁ ବି ଉଠୁଛି । ଏମାନେ କଂଗ୍ରେସ ଛାଡ଼ି ବିଜେଡିକୁ ଯିବାକୁ ଟାକି ବସିଛନ୍ତି ।  ଠିକ୍ ସେତିକିବେଳେ ଏମାନେ ଦଳ ଛାଡ଼ିବାର ଇସାରା ଦେଉଛନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧି ଓଡ଼ିଶା ଆସିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହଛି । ନିରଂଜନଙ୍କୁ ଗାଦିରେ ବସାଇବା ପାଇଁ ଏହି ବିଧାୟକମାନେ ହିଁ ପ୍ରସାଦଙ୍କୁ ଲାଗିପଡି ହଟାଇଥିଲେ । ଆଉ ଠିକ୍ ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ନିରଂଜନଙ୍କ ହାତ ଛାଡ଼ି ବିଜେଡିକୁ ଯିବାକୁ ଗୋଡ଼ କାଢିଲେଣି । ଯାହା ଅସଜଡ଼ା ଓଡ଼ିଶା କଂଗ୍ରେସକୁ ଆହୁରି କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ ।

   Related Posts