Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫୁଟବଲର ଡିଏଗୋ ମାରାଡୋନାଙ୍କ ପରଲୋକ, ୩ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପାଳିଥିଲେ ୬୦ତମ ଜୟନ୍ତୀ
  • ||
  • ଦୈନିକ ଆକ୍ରାନ୍ତ ତୂଳନାରେ ଆଜି କମିଲା ସୁସ୍ଥ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୭୨୮
  • ||
  • ଯୋଡାମୁଣ୍ଡ ଶିଶୁ କାଳିଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଏସସିବିରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଥିଲେ ଚିକିତ୍ସାଧୀନ, ସୁସ୍ଥ ଅଛି ଜଗା
  • ||
  • ପରିବାର ପାଇଁ ଏତିକି ସମ୍ପତ୍ତି ଛାଡି ଯାଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ଚାଣକ୍ୟ ଅହମଦ ପଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୬ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୬୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୬୦୦୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଦ୍ୱିତୀୟ AIIMS ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ, କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚିବଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ବାହାର ଭକ୍ତଙ୍କୁ ପୁରୀ ମନା, ନାଗାର୍ଜୁନ ବେଶ ପାଇଁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନର କଟକଣା
  • ||
  • ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଓଡିଶା ବନୀକରଣ ଅତିରିକ୍ତ ପିସିସିଏଫ୍, ଭୁବନେଶ୍ବରର ୫ଟି ଓ ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ପୁନେର ୭ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅହମଦ ପଟେଲଙ୍କ ପରଲୋକ : କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||

ପେଟିଏମ୍ ଲଂଚ କଲା ଏହି ନୂଆ ସର୍ଭିସ୍‌, ଆୟ କରିହେବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା

31/07/2019 at 12:59 PM

ଅଧିକାଂଶ ଲୋକେ ଆଜିକାଲି ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପେମେଣ୍ଟର ଅପସନ୍‌ ଉପଯୋଗ କରନ୍ତି। ଏହା ଦ୍ବାରା ସମୟ ବଞ୍ଚିବା ସହ ପାଖରେ ଅଧିକ କ୍ୟାସ୍‌ ରଖିବାକୁ ପଡେ ନାହିଁ। ଏହା ସହ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପେମେଣ୍ଟ ପ୍ଲାଟ୍‌ଫର୍ମରେ ଲୋକେ କମ ସମୟରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଆୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଉଛନ୍ତି।ତେବେ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଣ୍ଟ ପେମେଣ୍ଟ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ପେଟିଏମ୍‌ ନିଜ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ନୂଆ ସେର୍ଭିସ ଲଂଚ କରିଛି। ଏହା ଦ୍ବାରା ଲୋକେ କମ ସମୟରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଆୟ କରି ପାରିବେ।  

 ପେଟିଏମ୍‌କୁ ଡିଜିଟାଲ ସେବା ଦେଉଥିବା କମ୍ପାନୀ ପେଟିଏମ୍‌ ମନି(Patym Money),  ବ୍ରୋକିଂ ସର୍ଭିସ୍‌(Broking service), ନ୍ୟାସନାଲ ପେନ୍‌ସନ ସ୍କିମ୍‌ (National Pension scheme)ସହ (Exchange Trade Fund) ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଫଣ୍ଡ ଶୀଘ୍ର ଲଂଚ ହେବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପେଟିଏମ୍‌ ନିଜ ଉପଭୋକ୍ତା ପାଇଁ ଅନେକ ସ୍କିମ୍‌ ଲଂଚ କରିବା ନେଇ କାମ କରୁଛି ଯାହା ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ବଜାରକୁ ଆସିବ। ନୂଆ ଯୋଜନାକୁ ନେଇ କମ୍ପାନୀର ପ୍ରମୁଖ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ସେବା ଲଂଚ କରିବା ପାଇଁ ସେ ପେନସନ୍‌ ଫଣ୍ଡ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ ବିକାଶ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଅନୁମତି ଆଣିସାରିଛନ୍ତି।

ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଏହି ସର୍ଭିସ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପ୍ରଥମଥର ପାଇଁ ପେଟିଏମ୍‌ ନିଜ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ ଫଣ୍ଡ ସେଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ପେଟିଏମ୍‌ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏବେ ୭୫ ପ୍ରତିଶତ ଏସ୍‌ଆଇପି ଅର୍ଥାତ ସିଷ୍ଟମେଟିକ୍‌ ଓ ପ୍ଲାନ ଇନ୍‌ଭେଷ୍ଟମେଣ୍ଟ ଅଛି। ପେଟିଏମ୍‌ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛି। ଏସ୍‌ଆଇପି ଇନ୍‌ଭେଷ୍ଟମେଣ୍ଟର ସଂଖ୍ୟା ଦିନକୁ ଦିନ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି। ତେବେ ବର୍ଷ ଶେଷ ଯାଏଁ ଏହା ୧୦ ଲକ୍ଷ ହେବାର ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ଏହି ସର୍ଭିସ ଲଂଚ ହେବାପରେ ଏହାର ୟୁଜର୍ସ ବିଭିନ୍ନ ସେବା ଦ୍ବାରା ଲକ୍ଷଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ।

   Related Posts