Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||
  • ବ୍ରିସବେନ୍ ଟେଷ୍ଟ୍ : ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଲାବୁସେନଙ୍କ ଶତକ, କଙ୍ଗାରୁ ଟିମ୍ ୨୭୪/୫
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର: ଗୁରୁତର-ଗର୍ଭବତୀ-ହସ୍ପିଟାଲରେ ଆଡମିଟ୍‌ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ ଟିକା, ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଡାକ୍ତର ବିଜୟ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ମାଟି ଖୋଳିଲେ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରକଳ୍ପ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଦୁଇ ଜଣ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୮ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଚିଲିକାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ଲୋରା ଫୋନା ସର୍ଭେ
  • ||
  • ଯାଜପୁର ଶିଶୁ ନିଖୋଜ ଘଟଣା: ନିଖୋଜ ପିହୁ ପରିବାରକୁ ଭେଟିଲେ ଏସ୍‌ପି ରାହୁଲ ପି.ଆର
  • ||
  • ନକଲି ସାମଗ୍ରୀର ପେଣ୍ଠସ୍ଥଳୀ ପାଲଟିଛି କଟକ, ପୁଣି ଅପମିଶ୍ରିତ ଗୁଣ୍ଡି ଜବତ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: ଅଜଣା ଜନ୍ତୁ ଆତଙ୍କ, ଭୟଭୀତ ଅବସ୍ଥାରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||

୩୭୦ଧାରା ଉଚ୍ଛେଦ ହେବା ପରେ ଆସିଲା ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ’’ ଲେଖି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଫସିଲେ କଂଗ୍ରେସ୍ ନେତା : ମହିଳା ନେତ୍ରୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଗିରଫ

10/08/2019 at 12:15 PM

ବିଳାସପୁର ୧୦/୮: ଛତିଶଗଡ଼ର ଜଣେ କଂଗ୍ରେସ୍ ନେତା ଗିରଫ ହୋଇଛନ୍ତି। ସାମ୍ବାଦିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ପବନ ଦୁବେଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟିର ସ୍ଥାନୀୟ ମହିଳା ନେତ୍ରୀ ପବନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ।  ଅଭିଯୋଗ ଅନୁସାରେ ଯେ ପବନ ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୃପରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ସହ ଧାରା ୩୭୦ ଉଚ୍ଛେଦ ପ୍ରସଂଗକୁ ଏହା ସହ ଯୋଡି ଉପହାସ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ବ୍ଲକରେ କଂଗ୍ରେସ୍ ନେତାମାନେ ଏକ ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୃପ୍ କରିଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ମହିଳା ନେତାଙ୍କ ସହ ବଡ଼ ବଡ଼ କଂଗ୍ରେସ୍ ନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। କେନ୍ଦ୍ରସରକାର ୩୭୦ ଧାର ଉଚ୍ଛେଦ କରିବା ପରେ ପବନ ଦୁବେ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ହ୍ବାଟସଆପ୍ ଗ୍ରୁପରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଏହାର କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ‘‘୩୭୦ଧାରା ଉ​‌ଚ୍ଛେଦ ହେବା ପରେ ଆସିଲା ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ’’।

​‌ଭିଡିଓ ଦେଖୁ ଦେଖୁ ଗ୍ରୁପରେ ଥିବା ମହିଳା ନେତ୍ରୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ନେତାମାନେ ପ୍ରତିବାଦ କରିବା ସହ ଗ୍ରୁପରୁ ଏହି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ହଟାଇ କ୍ଷମା ମାଗିବାକୁ  ପୱନ ଦୁବେଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ତେବେ ଦୁବେ ଭିଡିଓ ହଟାଇ ନଥିଲେ କି କ୍ଷମା ମଧ୍ୟ ମାଗିନଥିଲେ । ଫଳରେ କଂଗ୍ରେସର ବ୍ଲକ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷଙ୍କ ସହ ମହିଳା ନେତ୍ରୀମାନେ ଗୌରେଲା ଥାନାରେ ଏନେଇ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ।

ଗୌରେଲା ପୋଲିସ୍ ପବନ ଦୁବେ ବିରୋଧରେ ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡ ବିଧି ଆଇନର ୨୯୨ ଧାରା  ଏବଂ ଆଇଟି ଆକ୍ଟ ଅନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା। ଗତ ଗୁରୁବାର ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପବନ ଦୁବେଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରିଥିଲା ଏବଂ ସେଠାରେ ତାକୁ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

   Related Posts