Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା : ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଲଘୁଚାପରେ ପରିଣତ ହେବ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ବର୍ଷା, ବଢୁଛି ହୀରାକୁଦର ଜଳସ୍ତର
  • ||
  • ମହାନଦୀରେ ଭାସିଗଲେ ହାତୀପଲ : ମୁଣ୍ଡଳି ବ୍ରିଜରେ ଲାଖି ରହିଛି ହାତୀ ଛୁଆ
  • ||

ପାଟଣାଗଡ ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା:ଆଜି ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ପୁଞ୍ଜିଲାଲଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଉପରେ ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ

1/06/2018 at 5:30 AM

ବହୁଚର୍ଚ୍ଚିତ ପାଟଣାଗଡ ପାର୍ସଲ ବୋମା ବିସ୍ଫୋରଣ ଘଟଣା । ମାଷ୍ଟରମାଇଣ୍ଡ ପୁଞ୍ଜିଲାଲ ମେହେରଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନ ଉପରେ ଆଜି ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ । ଗତ ୧୪ ରେ ପାଟଣାଗଡ ଏସଡିଜେଏମ କୋର୍ଟରେ ତାଙ୍କ ଓକିଲ ଏନେଇ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ଜାମିନ ଆବେଦନ ଉପରେ ବଲାଙ୍ଗୀର ଅତିରିକ୍ତ ଜିଲ୍ଲା ଦୌରାଜଜଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଗୁରୁବାର ଉଭୟ ପକ୍ଷରୁ ଶୁଣାଣି ହୋଇଥିଲା । ଶୁଣାଣି ସରିବା ପରେ ରାୟକୁ ସଂରକ୍ଷିତ ରଖିଥିଲେ କୋର୍ଟ । ଆଜି ଏହାର ସାନି ଶୁଣାଣି କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ରହିଛି । କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ପୁଞ୍ଜିଲାଲଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଠୋସ ପ୍ରମାଣ ଦିଆଯାଇଛି । କିଭଳି ଭାବେ ପୁଞ୍ଜିଲାଲ ବୋମା ତିଆରିଠାରୁ କୋରିଅର ଯୋଗେ ପାର୍ସଲ ପଠାଇଥିଲେ ତାର ସମସ୍ତ ପ୍ରମାଣ ଓ ତଥ୍ୟ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଦେଇଥିବାରୁ ଜାମିନ ମିଳିବ କି ନାହିଁ ତାହା ଅଦାଲତ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଛି । ପୁଞ୍ଜିଲାଲ ଦୋଷୀ ନୁହଁନ୍ତି । ଯଦି ତାଙ୍କ ଜାମିନ ନାମଞ୍ଜୁର ହେବ ତେବେ ଉପରିସ୍ଥ ଅଦାଲତରେ ଜାମିନ ଆବେଦନ କରାଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ପୁଞ୍ଜିଲାଲଙ୍କ ଓକିଲ । ସେପଟେ ସରକାରୀ ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ପୁଞ୍ଜିଲାଲଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିବ ନାହିଁ ।

Leave a Reply

   Related Posts