Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଜି କରୋନାରୁ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଲେ ୧୦୨୪୨, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ
  • ||
  • ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌କୁ ଫେରିବେ ନାହିଁ ଏବି ଡିଭିଲିୟର୍ସ, ସ୍ପଷ୍ଟ କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା କ୍ରିକେଟ୍ ବୋର୍ଡ
  • ||
  • ପିସିଆର ଭ୍ୟାନ୍ ଦେଖି ପୋଖରୀକୁ ଡେଇଁ ପଡିଲେ ଯୁବକ, ମିଳିଲା ମୃତଦେହ…
  • ||
  • ଧକ୍କା ଦେଲା କାର, ଚାଲିଗଲା ସାଇକେଲ ଆରୋହୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ନଦୀରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୧୧ ବର୍ଷ ପରେ ଗିରଫ ହେଲା ଦୁଃଶାସନ, ପାରୋଲରେ ଆସି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ହୃଦରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଡକ୍ଟର କେ.କେ ଅଗ୍ରୱାଲଙ୍କ କରୋନାରେ ଦେହାନ୍ତ, ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଣ୍ଟିଲେଟରରେ ଚାଲିଥିଲା ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଧୋନୀଙ୍କ ତଲଓ୍ୱାରବାଜୀ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ପରେ କମେଣ୍ଟ କଲେ ରବୀନ୍ଦ୍ର ଜାଡେଜା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୨ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୫୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭାକସିନ୍ ନେବା ପରେ ଏହି ସବୁ ସାଇଡ୍ ଇଫେକ୍ଟ ଦିଏ ବିପଦର ସଙ୍କେତ, ହୋଇପାରେ ସାଙ୍ଘାତିକ : ସତର୍କ କଲେ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର
  • ||

ପାଟଣାଗଡ ମର୍ଡର୍ : ୬ ଜଣଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ୬ ଗିରଫ, ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ଜେରା, ପତିଆରା ଜାହିରରୁ ଜଘନ୍ୟ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ସନ୍ଦେହ

17/11/2020 at 2:25 PM

ପାଟଣାଗଡ,୧୭|୧୧:  ବଲାଙ୍ଗୀର ପାଟଣାଗଡ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୬ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଠୋସ୍ ସୁରାକ ଲାଗିଛି ପୋଲିସ ହାତରେ। ଘଟଣାରେ ଏ ଯାଏଁ  ୬ ଜଣଙ୍କୁ ଉଠାଇ ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରେ ପୋଲିସ ଜେରା  କରୁଥିବା ଜଣା ପଡିଛି। ସେପଟେ ପତିଆରା ଜାହିର ପାଇଁ ଏ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିବା ଜେରା ବେଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ପୋଲିସ। ସେପଟେ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ପୋଲିସ ମୁହଁ ଖୋଲୁନଥିବା ବେଳେ ଏବେ ବି ଘଟଣାରେ ସସପେନ୍ସ ଜାରି ରହିଛି ।

ପୋଲିସ ହାତରେ ଲାଗିଛି ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ପାଟଣାଗଡ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୬ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ଘଟଣାର ସୁରାକ। କେମିତି ହୋଇଥିଲା ଏ ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡ। କିଏ କିଏ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି  ଏଇ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡରେ? କଣ ରହିଛି ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡର କାରଣ ? କେଉଁ କାରଣ ପାଇଁ ୪ ନିଷ୍ପାପ ଶିଶୁ ସହ ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ରାସ୍ତାରୁ ସବୁ ଦିନ ପାର୍ଇ ସଫା କରିଦେଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ? ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରେ ପୋଲିସ ଘନ ଘନ ଜେରା ବେଳେ ଗୋଟି ଗୋଟି ସତ ଓଗାଳୁଛନ୍ତି ଅଭିଯୁକ୍ତ। ତେବେ ତଦନ୍ତ ବ୍ୟାହତ ହେବା କାରଣରୁ ପୋଲିସ ଏ ନେଇ କିଛି କହୁ ନଥିବା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିବା ଜଣା ପଡିଛି। 

ପତିଆରା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶୋଧ ! ପତିଆରା ପାଇଁ ଗଲା ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୬ ଜୀବନ। ପାଟଣାଗଡରେ ଘଟିଯାଇଥିବା ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା କାଣ୍ଡର ପଛର କାରଣ ଦେଖିଲେ, ମୃତ ବୁଲୁ ଜାନୀ ନିଜ ସଂପ୍ରଦାୟର  ଅନ୍ୟ ପାଖାପାଖି ୧୦ ଟି ପରିବାର ସହ ରହୁଥିଲେ ପାଟଣାଗଡର ସ୍ଥାନୀୟ ସଅଁରାପଡାରେ। ମୃତ ବୁଲୁ ଜାନୀ ନିଜର ପତିଆରା ସବୁବେଳେ ଜାହିର କରୁଥିଲା ନିଜ ସଂପ୍ରଦାୟର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ। ଏପରିକି ନିଜ ଦବଦବା ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ଧମକଚମକ ସହ ମାଡଗୋଳ ବି ଲାଗୁଥିଲା ମୃତ ବୁଲୁ ଜାନୀ। ସେପେଟ ବୁଲୁ ଜାନୀର ପତିଆରାରେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇ ଦୁଇ ତିନୋଟି ପରିବାର ଘର ଛାଡି ଅଲଗା ରହିଲେ। କାହାର ଖାତିର ଦେଶୀ ? କାହାର ରହିଛି ବେଶୀ ଦବଦବା ? ନିଜ ପତିଆରା ପାଇଁ ବୁଲୁ ଜାନୀ ଓ ସଂପର୍କୀୟ ବାବୁଲା ପରିବାର ଭିତରେ ଅସନ୍ତୋଷର ନିଆଁ କହୁଳୁଥିଲା ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ।

ଏହି ନିର୍ମମ ହତ୍ୟା ପଛରେ ବାବୁଲା ସହ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପୁଅଙ୍କ ହାତ ଥିବା ସିଧା ସିଧା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ମୃତ ବୁଲୁ ଜାନୀର ପୁଅ। ମୃତ ବୁଲୁ ଜାନୀର ପୁଅଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ବାବଲୁ ଜାନୀର  ଦୁଇ ପୁଅ ଭୋଲା ଓ ଶିବା  ସହ ଭିଣୋଇ ସୁରେଶ ମାଝୀକୁ ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରେ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ଜେରା ପରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡକୁ ନେଇ ଅନେକ ସୁରାକ ଲାଗିଛି ପୋଲିସ ହାତରେ।

   Related Posts