Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୫୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଓ୍ୱାର୍ମ ଅପ୍ ମ୍ୟାଚରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ-ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, କଙ୍ଗାରୁ ବାହିନୀକୁ ମାତ୍ ଦେବାକୁ ତୟାର ବିରାଟ ଏଣ୍ଡ କୋ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୪ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୯୭ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି କୁମାର ପୂର୍ଣ୍ଣିମା : ମା’ ବୃନ୍ଦାବତୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଆଞ୍ଜୁଳି ଟେକିଲେ କୁମାରୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଦାଦାବଟିକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼, ପୂର୍ବରୁ ମିଳିଥିଲା ଧମକ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : କେନାଲର ଭାସୁଛି ଏକ ଗଳିତ ମୃତଦେହ, ୩ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||

ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଲକଡାଉନ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ : ଗିରଫ ହେଲେ ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ପପୁ ଯାଦବ

11/05/2021 at 11:36 AM

ପାଟନା ୧୧/୫ : ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା ଲକଡାଉନ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ କରିବା । ଗିରଫ ହେଲେ ଜନ ଅଧିକାରୀ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ତଥା ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ପପୁ ଯାଦବ । ଟ୍ୱିଟ କରି ନିଜେ ଜଣାଇଛନ୍ତି ପପୁ । ପପୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା କାଳରେ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଜୀବନକୁ ବାଜି ଲଗାଇବା ଯଦି ଅପରାଧ, ତାହେଲେ ମୁଁ ଅପରାଧ କରିଛି । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ସାର୍, ସିଏମ୍ ସାର୍, ମୋତେ ଫାଶୀ ଦିଅନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ଜେଲକୁ ପଠାନ୍ତୁ । ତଥାପି ମୁଣ୍ଡ ନୁଆଁଇବିନି, ବନ୍ଦ କରିବିନି ଲୋକଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଲକଡାଉନ ଉଲ୍ଲଂଘନ ଅଭିଯୋଗରେ ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ପପୁ ଯାଦବଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ବିଜେପି ସାଂସଦ ରାଜୀବ ପ୍ରତାପ ରୁଡିଙ୍କ ଆମ୍ବୁଲାନ୍ସ କିଣିବା ନେଇ ଆପତ୍ତି ଉଠାଇଥିଲେ । ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳେ ଟାଉନ ଡିଏସପିଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏକ ପୋଲିସ ଦଳ ପାଟନା ଯାଦବଙ୍କ ବାସଭବନରୁ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି । ପପୁ ଯାଦବ ବିହାରରେ ଚାଲିଥିବା ତାଲାବନ୍ଦକୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ତାଲା ପକାଇବାର ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏହା ସହିତ, ମାଧେପୁରା ସହ ଜଡିତ କିଛି ମାମଲା ମଧ୍ୟ ଅଛି, ଯଦିଓ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇପାରିନି ।

   Related Posts