Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୬୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୯ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୨୦୮୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ରାସ୍ତା ନିର୍ମାଣକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୭ ଆହତ
  • ||
  • ବୁର୍ଲା ଭୀମସାରରେ ଅଘଟଣ, ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଛିଣ୍ଡି ପୋଡିଗଲା ରକ୍ତ ଭଣ୍ଡାର ଓ ପ୍ଲାଜମା ବ୍ୟାଙ୍କର ୫ଟି ଫ୍ରିଜର
  • ||
  • ଯୁକ୍ତ ୨ କଲେଜ୍ ଖୋଲିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ! ବିଶୋଧନ ଓ ସଫା କରି କ୍ଲାସ୍ ରୁମ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଫ୍ରାନ୍ସରେ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ବିରୋଧରେ EDଙ୍କ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ଜବତ ହେଲା ୧.୬ ମିଲିୟନ ୟୁରୋ ସମ୍ପତ୍ତି
  • ||

ଛଠ୍ ପୂର୍ବରୁ ପାଟନା ଗାନ୍ଧୀ ସେତୁରେ ଭୀଷଣ ଜାମ୍: ରାତି ୨ଟାରୁ ଫସି ରହିଛି ହଜାର ହଜାର ଗାଡି

17/11/2020 at 3:20 PM

ପାଟନା ୧୭/୧୧ : ଛଠ୍ ପୂଜା ବିହାରର ମହାପର୍ବ। ମହାପର୍ବର ଠିକ୍ ପୂର୍ବରୁ ଉତ୍ତର ବିହାର ଅଞ୍ଚଳରେ ରାସ୍ତା ଜାମ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଛଠ୍ ମହାପର୍ବ ଆରମ୍ଭ ହେବା ଠିକ ଦିନେ ପୂର୍ବରୁ ପାଟନା ଗାନ୍ଧୀ ସେତୁରେ ଭୀଷଣ ଜାମ୍ ହୋଇଥିଲା। ଉତ୍ତର ବିହାର ଓ ଦକ୍ଷିଣ ବିହାରକୁ ସଂଯୋଜିତ କରେ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ ସେତୁ। ଗାନ୍ଧୀ ସେତୁର ପୂର୍ବତ୍ତର ଲେନରେ ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲୁଥିବାରୁ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପୂର୍ବତ୍ତର ରାସ୍ତା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଛି। ସେଥିପାଇଁ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ମଧ୍ୟ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ ସେତୁରେ ଭୀଷଣ ଜାମ୍ ହୋଇଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟକ ଗାଡି ଜାମରେ ଫସି ରହିଛି। ଫଳରେ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ନାନା ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡୁଛି।

ଗାନ୍ଧୀ ସେତୁ ଉପରେ ରାତି ୨ଟାରୁ ଜାମ ଲାଗିରହିଛି। ଏହି ଜାମର ପ୍ରଭାବ NH30 ରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଜିରୋ ମାଇଲରୁ ଦିଦାରଗଞ୍ଜ ଯାଏଁ ଭୀଷଣ ଜାମ ହୋଇଛି। NH30 ଜାମ ଯୋଗୁଁ ପାଟନା-ଗୟା ମାର୍ଗ ମଧ୍ୟ ଜାମ ହୋଇଛି। ହଜାର ହଜାର ସଂଖ୍ୟାରେ ଗାଡି ଲାଇନରେ ଛିଡା ହୋଇରହିଛି। ଅନେକ ଟ୍ରକ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡିରେ ବସି ହିଁ ଖାଉଛନ୍ତି। NH30 ରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ଟ୍ରାଫିକ୍ ପୋଲିସ୍ ରାସ୍ତା ସଫା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି।  

ପାଟନା ଜିଲ୍ଳାଧିକାରୀ କୁମାର ରବି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହାତ୍ମା ଗାନ୍ଧୀ ସେତୁର ପୂର୍ବତ୍ତର ଲେନରେ ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ରାସ୍ତା ବନ୍ଦ ରହିଛି। ଫଳରେ ଗାଡିମଟର ଯିବା ଆସିବା ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଯାଇଛି। ଜିଲ୍ଲା ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନବନିର୍ମିତ ପଶ୍ଚିମ ଲେନର ଉଭୟ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଗାଡିମଟର ଯିବାଆସିବା କରୁଛି। ଆଗାମୀ ଦୁଇ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ଥିତି ସାମାନ୍ୟ କରିଦିଆଯିବ ବୋଲି ପ୍ରଶାସନ କହିଛି।

   Related Posts