Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଭାଲେଣ୍ଟାଇନ୍‌ରେ ନୋ ବ୍ରେକ୍‌, ୟୁନିଫର୍ମରେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଭାଇରାଲ

8/02/2020 at 2:58 PM

ଅନୁଗୁଳ ୦୮।୦୨: କଲେଜରେ ପାଠ ପଢିବା ପାଇଁ ଯୁବତୀ ଓ ଯୁବକମାନ ଆସିଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ କଲେଜ ଯିବା ବାହାନରେ ଯଦି ସେହି ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀମାନେ ଅସମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ରୁହନ୍ତି । ତେବେ ଏହା ଉଭୟ ପରିବାର ପାଇଁ ଚିନ୍ତା । ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତଙ୍କୁ ଅନ୍ଧାର ଆଡକୁ ଅଗ୍ରସର କରିଥାଏ ବୋଲି ମନେକରାଯାଇଥାଏ । ଏହିପରି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲାରେ କିଛି ଦିନ ତଳେ ବାଇକ ଉପରେ ବସି ଛାତ୍ରୀମାନ ମଦ୍ୟପାନ କରୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଏବେ କଲେଜ ପରିସରରେ ଉଭୟ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀ ପରସ୍ପରକୁ ଚୁମ୍ବନ କରୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।  

ରାଜ୍ୟର ଶିଳ୍ପନଗରୀ ବୋଲାଉଥିବା ସହରରେ ବାରମ୍ବାର ଏପରି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାର ଲାଗିଛି । କିଛିଦିନ ତଳେ ଏକ କଲେଜର ଛାତ୍ରୀମାନେ ମଦ ଓ ଅଜ୍ଞାତ ସ୍ଥାନରେ ବସି ମଦ ପିଇଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ଘଟଣାର କିଛି ଦିନ ପରେ ପୁଣି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓଟି ହେଉଛି । କଲେଜ ଛାତ୍ର ଓ ଛାତ୍ରୀ ଉଭୟଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ କରୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ଏପରି ଭାବରେ ୩ଟି ଭିଡିଓ ମୋବାଇଲରୁ ମୋବାଇଲକୁ ଘୂରି ବୁଲୁଛି ।

ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓଟି ଜିଲ୍ଲାର ଏକ କଲେଜର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି । ଭିଡିଓପେ ଛାତ୍ର ଓ ଛାତ୍ରୀ କଲେଜ ୟୁନିଫର୍ମରେ ଅଛନ୍ତି । କଲେଜ ପରିସରରେ ପରସ୍ପରକୁ ଆଲିଙ୍ଗନ କରିବା ସହ ଖୁଲମ୍‌କୁଲା ଚୁମ୍ବନ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ଉଭୟଙ୍କ ଅଜାଣତରେ ଭିଡିଓ କଏଦ ହୋଇନାହିଁ । ସମସ୍ତ ଘଟଣା ଉଭୟଙ୍କୁ ଜଣାଥିଲା ଭଳି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେଉଛି ।

   Related Posts