Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ବିନା ମାସ୍କରେ ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ଚଢ଼ିଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ତଣ୍ଟିଆ ମାରି ବାହାର କଲେ ଯାତ୍ରୀ, ଖୁବ୍‌ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଛି ଭିଡିଓ

18/07/2021 at 7:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୭: କରୋନା କାଳରେ ଫେସ୍‌ ମାସ୍କ ଜରୁରୀ। ଯଦି କେହି ବିନା ମାସ୍କରେ ଘରୁ ବାହାରୁଛନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ପୋଲିସର ଭୟ ତ ରହିବ ସଂକ୍ରମଣ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ିବ। ସରକାରଙ୍କ ବାରମ୍ବାର ଅନୁରୋଧ ପରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଲୋକ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବାକୁ ଅମଙ୍ଗ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ତଣ୍ଡ ଗଣୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏମିତି କିଛି ଅମାନିଆଙ୍କୁ ସାବାଡ କରିବା ପାଇଁ ଖୋଦ ଲୋକମାନେ ଅଣ୍ଟା ଭିଡ଼ିଛନ୍ତି।

ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ବେଳେ ଲୋକଙ୍କ ଠାରେ ସଂକ୍ରମଣ ଭୟ ଏବଂ ସଚେତନତାକୁ ଦେଖି ୟୁଜର ବାଃ ବାଃ କହୁଛନ୍ତି। ଟ୍ରେନ୍‌ରେ ବିନା ମାସ୍କରେ ପଶିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଯାତ୍ରୀମାନେ ଗୋଇଠା ବିଧା ମାରି ବିଦା କରୁଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ବିଶେଷ କରି ଦୁଇ ଜଣ ମହିଳା ଯୁବକଙ୍କୁ ତଣ୍ଟିଆ ମାରି ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ବାହାର କରିଦେଇଛନ୍ତି ।

ପରେ ପରେ ପୁରୁଷ ଯାତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିବାଦ କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଯୁବକଜଣଙ୍କ ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ଓହ୍ଲାଇବାକୁ ରାଜି ନଥିଲେ। ବଗିରେ ଥିବା ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ଯାତ୍ରୀ ନିଜ ନିଜ ସିଟ୍‌ରୁ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ଯୁବକଙ୍କୁ ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ଓହ୍ଲାଇବାକୁ ଇସାରା କରୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଶେଷରେ କିଛି ଉପାୟ ନପାଇ ଟ୍ରେନ୍‌ରୁ ଓହ୍ଲାଇ ପଡ଼ିଛନ୍ତି ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବକ ।

ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ କୋଣରେ ଯାଇ ବସିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ନିସ୍ତାର ମିଳିନଥିଲା। ସେଠାରେ ପୂର୍ବରୁ ବସିଥିବା ଲୋକମା​‌ନେ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ ଆଖିରେ ଦେଖୁଥିବା ଭିଡିଓରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଜଣାପଡ଼ୁଛି । ଏହି ଭିଡିଓଟି ସ୍ପେନ୍‌ର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏହାକୁ ଟ୍ବିଟ୍‌ରରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି।

   Related Posts