Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

‘ବିମାନରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଅଛନ୍ତି’ ମେସେଜ୍ ଯୋଗୁଁ ବିମାନରେ ଆତଙ୍କ

26/11/2018 at 3:08 PM

କୋଲକତା ୨୬|୧୧:  ମୁମ୍ବାଇ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାକୁ ୧୦ବର୍ଷ ପୂରିଥିବାବେଳେ କୋଲକତାରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ମେସେଜ୍ ଟାଇପ୍ କରିବା ଯୁବକଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ପଡିଛି । ମୁମ୍ବାଇ ଯାଉଥିବା ବିମାନରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଥଟାମଜାରେ ବିମାନରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଥିବା ମେସେଜ ପଠାଇଥିଲେ । ଯୁବକଙ୍କ ସହ ବସିଥିବା ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଯାତ୍ରୀ ସେହି ମେସେଜଟି ଦେଖି କ୍ୟାବିନ୍ କ୍ରୁଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ପରେ ଯାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଜେ ପୋଦାର ନାମକ ଯୁବକ ଜେଟ୍ ଏୟାରଓ୍ବେଜ୍ ର ଫ୍ଲାଇଟ୍ ୯ଡବ୍ଲୁ୪୭୨ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଯିବା ପାଇଁ ୫ଜଣ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ବିମାନରେ ଚଢିଥିଲେ । ନିଜ ସିଟ୍ ରେ ବସିବା ପରେ ସେ ରୁମାଲରେ ତାଙ୍କର ଅଧା ମୁହଁ ଘୋଡାଇଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫୋନ୍ ରୁ ହ୍ବାଟସଆପରେ ମେସେଜ୍ ପଠାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ । ପୋଦାରଙ୍କ ପାଖରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ବ୍ରିଟିଶ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ପୋଦାରଙ୍କ ଗତିବିଧି ସନ୍ଦେହଜନକ ଲାଗିଥିଲା । ସେ ପଠାଉଥିବା ମେସେଜରେ ଗୋଟିଏ ମେସେଜ ବିମାନରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଥିବା ଲେଖାଥିଲା । ଏହା ଦେଖି ଯାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ଏ ସୂଚନା କ୍ରୁ ମେମ୍ବରଙ୍କୁ ଦେଇଥିଲେ । କ୍ରୁ ମେମ୍ବର ପାଇଲଟକୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ପାଇଲଟ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଏହାପରେ ବିମାନରେ ନିରାପତ୍ତା ତତ୍ପରାତା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା। ବିମାନଟିକୁ ପାର୍କିଙ୍ଗ୍‌ ଓ୍ବେକୁ ଫେରାଇ ନେବାକୁ ସ୍ଥିର କରାଗଲା । ଏହାପରେ ବିମାନ ଭିତରକୁ ନିରାପତ୍ତା କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆସି ଆତଙ୍କବାଦୀ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ମେସେଜ୍‌ ଟାଇପ୍‌ କରୁଥିବା ଯାତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇ । ସିଆଇଏସଏଫ ଯୁବକଙ୍କୁ ଏ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।  ଅନ୍ୟପଟେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ବିମାନରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଥିବା କଥା ମଜାରେ କହିଥିଲେ ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏଭଳି ମେସେଜ୍‌ ଯୋଗୁଁ ଘଣ୍ଟାଏରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିଳମ୍ବରେ ବିମାନଟି ଉଡାଣ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା।

   Related Posts