Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ନିକ୍‌ଙ୍କ ଜୋତା ଚୋରି କରିବାର ପ୍ଲାନିଂ କରିସାରିଲେଣି ପରିଣିତି

22/08/2018 at 1:59 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୨/୮ : ଅଭିନେତ୍ରୀ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ଏବଂ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ନିକ୍ ଜୋନ୍ସଙ୍କର ନିକଟରେ ନିର୍ବନ୍ଧ ସରିଛି । ବିବାହର ତାରିଖ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ନାକୁ ଆସିନାହିଁ । ହେଲେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ଘରଲୋକ ଏବେଠାରୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଲେଣି । ଏପରିକି ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସାନ ଭଉଣୀ ପରିଣିତି ଚୋପ୍ରା ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ସେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ବିବାହରେ ନିକ୍ ଜୋନ୍ସଙ୍କ ଜୋତା ଚୋରି କରିବାକୁ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଲେଣି । ଏପରିକି ତାଙ୍କ ସହ ପଇସାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଏବେଠାରୁ ସେଟିଂ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିସାରିଲେଣି ।
ନିର୍ବନ୍ଧ ଉତ୍ସବ ପରେ ନିକ୍ ନିଜ ବାପା ମାଆଙ୍କ ସହ ୟୁଏସ ପଳାଇଛନ୍ତି । ପ୍ରିୟଙ୍କା ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁମ୍ବାଇରେ ହିଁ ଅଛନ୍ତି । ସେ ନିଜର ଫିଲ୍ମ ‘ଦ ସ୍କାଏ ଇଜ୍ ପିଙ୍କ୍’ର ଶୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହୁଛନ୍ତି ।
ପ୍ରିୟଙ୍କା ଓ ନିକ୍‌ଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ ପରେ ପରିଣିତି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭାବବିହ୍ବଳ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ସହ ବିତେଇଥିବା ପିଲାଦିନର କିଛି ମୂହୁର୍ତ୍ତକୁ ପରିଣିତି ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରିୟଙ୍କାଙ୍କ ପାଇଁ ନିକ୍‌ଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ମଣିଷ ମିଳିପାରିବେ ବୋଲି ସେ ଭାବିପାରୁନାହାଁନ୍ତି। ସେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ନିକ୍ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପରଫେକ୍ଟ ଅଟନ୍ତି ।

   Related Posts