Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ବୟାନରେ ପରେଶ ରାୱଲଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ : କହିଲେ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଠାରୁ ସୋନି ଟିଭି ବୁଦ୍ଧିମାନ

18/02/2019 at 1:40 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୨ : ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ଭାରତୀୟ ଯବାନଙ୍କ ଉପରେ ଆତ୍ମଘାତୀ ହମଲା ପରେ ପୂର୍ବତନ କ୍ରିକେଟ ଖେଳାଳି ତଥା ପଞ୍ଜାବର କଂଗ୍ରେସ ମନ୍ତ୍ରୀ ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ବୟାନ ଦେଶରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି | ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ବୟାନ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ରୁ ମଧ୍ୟ ବିଦା କରିଦିଆଯାଇଛି | ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ କଂଗ୍ରେସ ଦଳରୁ ବହିଷ୍କୃତ କରିବା ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଦାବି କରିଛନ୍ତି | ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ବୟାନ ଉପରେ ଟାର୍ଗେଟ କରି ବିଜେପି ସାଂସଦ ତଥା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ପରେଶ ରାୱଲ ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି | ପରେଶ ରାୱଲ ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ଆକ୍ଷେପ କରି ଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି |


ପରେଶ ରାୱଲ ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ ପ୍ରସାରଣ କରୁଥିବା ସୋନି ଟିଭି ସୋନିଆ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଠାରୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ |


ପରେଶ ରାୱଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତୀୟ ଯବାନଙ୍କ ଉପରେ ପାକିସ୍ତାନ ଆତଙ୍କବାଦ ଆକ୍ରମଣ ନିହାତି ନିନ୍ଦନୀୟ | ଯେକୌଣସି କୋଣରୁ ହିଂସା ଆଦୌ ଭଲ ନୁହେଁ | ଯିଏ ଏହି ହମଲା କରିଛି ତାକୁ ଦଣ୍ଡ ମିଳିବ ଉଚିତ ବୋଲି କହିଥିଲେ ପରେଶ ରାୱଲ | କିନ୍ତୁ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ବୟାନ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କୁ ମର୍ମାହତ କରିଛି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଶୋ’ରୁ ବାହାର କରି ଦିଆଯାଇଛି |

SONY has more sense than SONIA ! https://t.co/xMsZGmONr1— Paresh Rawal (@SirPareshRawal) February 17, 2019


ପୁଲଓ୍ବାମାରେ ଆତଙ୍କବାଦ ହମଲା ପରେ ସିଦ୍ଧୁ କହିଥିଲେ ଯେ, ହମଲା ପାଇଁ କୌଣସି ଦେଶକୁ ଦୋଷ ଦେବା ଅନୁଚିତ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଦେଶ ବଦନାମ ହେଉଛି | ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଏହି ବୟାନରେ ଜନତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆକ୍ରୋଶ ବଢିଥିଲା |

   Related Posts