Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

ସମ୍ବଲପୁର ପୋଲିସକୁ ବଡ ସଫଳତା : ୧୩ ବଜ୍ରକାପ୍ତା କାତି ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ

15/03/2020 at 9:33 AM

ସମ୍ବଲପୁର ୧୫।୦୩: ସମ୍ବଲପୁରରେ ୧୩ଟି ବଜ୍ରକାପ୍ତା କାତି ଜବତ ସହ ଜଣେ ଗିରଫ ହୋଇଛି । ଜବତ ହୋଇଥିବା କାତିର ଆନୁମାନିକ ବଜାର ମୂଲ୍ୟ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ହେବ । ବିଲୁପ୍ତ ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଚୋରାଚାଲାଣ ଅଭିଯୋଗରେ ଜଣକୁ ଗିରଫ କରିଛି ସମ୍ବଲପୁର ଧନୁପାଲି ପୋଲିସ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ହେଲେ ପୈଜୁଲ ହସନ । ଏହି ଚେର ସମ୍ବଲପୁରରୁ ବର୍ମା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲମ୍ବିଥିବା ପୋଲିସ ଅନୁମାନ କରିଛି । ଏହି ଚୋରାଚାଲାଣରେ ଫୈଜଲର ଦେବଗଡ ଓ ଗଂଜାମ ଜିଲ୍ଲା ସହ ଲିଙ୍କ ରହିଥିବାରୁ ୮ ଜଣିଆ ଟିମ୍ ଗଠନ କରି ବିଭିନ୍ନ ଜିଲ୍ଲାକୁ ଗସ୍ତ କରିଛନ୍ତି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବିରଳ ବଜ୍ରକାପ୍ତାର ଚୋରା ଚାଲାଣ ରୋକିବା ପାଇଁ ରାଜ୍ୟ ପୁଲିସ୍‌ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ସ୍ପୋଶାଲ ଟାକ୍ସ ଫୋର୍ସ ଗଠନ କରାଯିବା ସହ ଚଢାଉ ଜାରି ରହିଛି । ଶନିବାର ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ ସୁନାପାଲି ପୈଜଲଙ୍କ ଘରେ ବିରଳ ବଜ୍ରକାପ୍ତାର ଖୋଳ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଇଥିବା ନେଇ ଖବର ପାଇଥିଲା ପୁଲିସ୍‌ । ଏନେଇ ସମ୍ବଲପୁର ଏସ୍‌ପି ଡା. କନୱାର ବିଶାଲ ସିଂହ ଅବଗତ ହେବା ପରେ ଧନୁପାଲି ଆଇଆଇସି କମଲ ପଣ୍ଡା ଏବଂ ସ୍ପୋଶାଲ ସ୍କ୍ୱାଡ୍‌କୁ ନେଇ ଏକ ଟିମ୍‌ ଗଠନ କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ ଟିମ୍‌ ପୈଜଲ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ କରିବା ସହ ଘରୁ ପ୍ରାୟ ୧୩ଟି ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଖୋଳ, ୩ଟି ଖଣ୍ଡା ଏବଂ ଗୋଟିଏ ବନ୍ଧୁକ ଜବତ କରିଛି ।

ଏତେ ପରିମାଣର ବଜ୍ରକାପ୍ତା ଖୋଳ କିପରି ଫୈଜଲ ପାଖକୁ ଆସିଲା ତାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ବନ ବିଭାଗର ଏକ ସ୍ପୋଶାଲ ଟିମ୍‌ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପଚରାଉଚରା ଜାରି ରଖିଥିବାର ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଆବଶ୍ୟକ ପଡ଼ିଲେ ବନ ବିଭାଗ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ରିମାଣ୍ଡରେ ଆଣିବ ବୋଲି ମଧ୍ୟ ସୂଚନା ରହିଛି । ଏନେଇ ପୁଲିସ୍‌ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ କୋର୍ଟଚାଲାଣ କରିଛି ।

   Related Posts