Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀରେ ‘ଓମିକ୍ରନ’ ଆତଙ୍କ ! ବିଦେଶ ଫେରନ୍ତା ୧୨ ରୋଗୀ LNJPରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ଓ୍ୱାଙ୍ଖଡେ ଟେଷ୍ଟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ ଭାରତ ଓ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ : ଫେରିଲେ ବିରାଟ, ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ରୋମାଞ୍ଚକର ଫାଇଟ୍
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ, ନଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ପାଚିଲା ଧାନ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବିରଳ ଘଟଣା : ଯୁବକଙ୍କ ପେଟରୁ ବାହାରିଲା ଭ୍ରୂଣ, ୫ ଘଣ୍ଟାର ଅପରେସନ ପରେ ବାହାର କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଓମିକ୍ରନ, ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ଲକଡାଉନ୍: ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥିତି ସାଂଘାତିକ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ଘସି ହୋଇଯିବ ଜଓ୍ୱାଦ ! ଉପକୂଳରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୯୦ କିମି ବେଗରେ ବହିବ ପବନ
  • ||
  • ଚୋରା କାରବାରରେ ନାବାଳକ : ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟାଗରୁ ମିଳିଲା ୨ କେଜି ଅଫିମ
  • ||

ମୋବାଇଲ୍ ଚାର୍ଜରରେ ପତ୍ନୀଙ୍କ ତଣ୍ଟି ଚିପିବା ପରେ ଟ୍ରେନ୍ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ସ୍ବାମୀ

17/01/2020 at 2:51 PM

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ୧୭/୧: ରାଜୀବ କଲୋନୀର ସେକ୍ଟର-୧୭ରେ ଜଣେ ଯୁବକ ପ୍ରଥମେ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ନିଜେ ଟ୍ରେନରେ କଟି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଯୁବକ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ମିରଟ ବାସିନ୍ଦା ଫୈଜାନ୍। ପୋଲିସଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ,ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଶବ୍ବା ଖୈରଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲା। ଫୈଜାନ୍ ତା’ ପତ୍ନୀ ଶବ୍ବା ଖୈରଙ୍କ ସହ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଝୁଗ୍ଗୀ ନମ୍ବର ୧୫୮୮ରେ ରହୁଥିଲା। ପତ୍ନୀର ଚରିତ୍ରକୁ ସନ୍ଦେହ କରିବାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜୋରସୋରରେ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା। ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଫୈଜାନ୍ ମୋବାଇଲ୍ ଚାର୍ଜରର ତାରରେ ପତ୍ନୀର ତଣ୍ଟି ଚିପି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେଠାରୁ ବାହାରି ଯାଇଥିଲା।

 ସକାଳେ ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ଶବ୍ବାଙ୍କ ଶବ ଘରେ ପଡ଼ିଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ। ସେମାନେ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସ୍ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ପୋଲିସ୍ ସେଠାରୁ ଚାର୍ଜର ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷ ଜବତ କରିଥିଲା। ପୋଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସ୍ବାମୀକୁ ଖୋଜୁଥିବାବେଳେ ଖବର ପାଇଥିଲା ଯେ ଫୈଜାନ ଟ୍ରେନ୍ ଆଗରେ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି।

ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଫୈଜାନ୍ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲା। ଏଥିପାଇଁ ସେ ସିଧା ରେଲଓ୍ବେ ଟ୍ରାକକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଏବଂ ଟ୍ରେନକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା। ପାଖାପାଖି ୧୦.୩୦ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରୁ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ସଦ୍ଭାବନା ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍ ଟ୍ରାକରେ ଆସୁଥିଲା। ଟ୍ରେନ୍ ସୁନ୍ଦର ନଗର ରେଲଓ୍ବେ ଲାଇନ୍ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ଟ୍ରେନର ଗତି ମନ୍ଥର ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଡ୍ରାଇଭର ଟ୍ରାକରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବାର ଦେଖି ହର୍ଣ୍ଣ ମାରି ବ୍ରେକ୍ ଲଗାଇଥିଲା। ଟ୍ରେନ୍ ଯୁବକ ପାଖକୁ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଏହାର ସ୍ପିଡ ଅତ୍ୟନ୍ତ କମି ଯାଇଥିଲା। ଏହା ଦେଖି ଫୈଜାନ୍ ଅନ୍ୟ ଟ୍ରାକକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଟ୍ରେନର ସ୍ପିଡ ବଢ଼ିବାରୁ ଫୈଜାନ ଦୌଡ଼ି ଯାଇ ଟ୍ରେନ୍ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ପଡ଼ିଥିଲା। ଏଥର ଡ୍ରାଇଭର କିଛି କରି ପାରିନଥିଲା। ଗୋଡ଼ କଟିବା ଯୋଜଗୁଁ ଫୈଜାନର ଶରୀରରୁ ଅତ୍ୟଧିକ ରକ୍ତସ୍ରାବ ହୋଇଥିଲା। ତାକୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ସେଠାରେ ଚିକିତ୍ସା ସମୟରେ ତା’ର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts