Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ବ୍ୟାଟ୍‌କୁ ମାଇକ୍ରୋଫୋନ କରି ଗୀତ ଗାଇଲେ ପାକ୍ ମହିଳା କ୍ରିକେଟର, ବିଗିଡି ଗଲେ ପ୍ରଂଶସକ

20/02/2020 at 4:12 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୦/୨: ବ୍ୟାଟ୍ ଧରି ଗୀତ ଗାଇଲେ ପାକିସ୍ତାନ ମହିଳା କ୍ରିକେଟର୍। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ଆଇସିସି ମହିଳା ଟି-୨୦ ବିଶ୍ବକପ ଖେଳ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ସେଥିପାଇଁ ସବୁ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ପହଞ୍ଚି ସାରିଲେଣି। ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପାକିସ୍ତାନ ମହିଳା କ୍ରିକେଟରଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନାର ଶିକାର ହେବାକୁ ପଡ଼ିଛି। ପାକିସ୍ତାନୀ ପ୍ରଂଶସକମାନେ ପାକ୍‌ ମହିଳା ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି।

ଇଭେଣ୍ଟରେ ମହିଳା ଖେଳାଳିମାନେ ବ୍ୟାଟ୍ ଧରି ଗୀତ ଗାଇବା ସହ ଡ୍ୟାନ୍ସ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ ହେବା ପରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଟ୍ରୋଲ। ପାକିସ୍ତାନ ମହିଳା କ୍ରିକେଟ ଟିମ୍‌ର ଖେଳାଳି ଇରମ୍‌ ଜାଭେଦ ବ୍ୟାଟ୍ ଧରି ଗୀତ ଗାଇବାର ଦୃଶ୍ୟର ଭିଡିଓରେ ରହିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ବେଳେ ଆଇସିସି ପୋଷ୍ଟରେ ଇରମ୍‌ଙ୍କୁ ରକଷ୍ଟାର ବୋଲି ଲେଖି ଦେଇଥିଲା।

ଏହି ଭିଡିଓ ପୂରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲା। କିଏ କିଏ ମହିଳା ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ରାକ୍ଷସୀ କହୁଥିବା ବେଳେ କିଏ କିଏ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିୟର ଲିଡର ବୋଲି କହି ସମ୍ବୋଧନ କରିଥିଲେ। ସେହିପରି ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ  କ୍ରିକେଟ୍ ଖେଳ ଶିଖିବା ଉଚିତ୍‌। କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ କାମରେ ପୂରା ଏକ୍ସପର୍ଟ। ସେହିପରି ହରିଶ୍ ନାମକ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ  ମହିଳାଙ୍କୁ ଏହି କାମ ଶୋଭା ଦେଉ ନାହିଁ। ଏହା ଡ୍ୟାନ୍ସ ପାର୍ଟି ନା ଆଇସିସି ଇଭେଣ୍ଟ ବୋଲି ହରିଶ୍ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts