Sunday, March 24, 2019

News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପାକିସ୍ଥାନୀ ମହିଳା ମୋଦିଙ୍କୁ କଲେ ଅନୁରୋଧ, ଆମଦେଶକୁ ଆକ୍ରମଣ କରନ୍ତୁ..ସାରା ପାକିସ୍ଥାନ ଆପଣଙ୍କ ପଛରେ ଅଛି

ବେଲୁଚିସ୍ଥାନ ୧୭/୨- ବେଲୁଚିସ୍ଥାନର ଜଣେ ମହିଳା ମୋଦିକୁ କରିଛନ୍ତି ଅନୁରୋଧ .. ମୋଦିଜୀ ଉଚିତ ଜବାବ ଦେବାପାଇଁ ଆମ ଦେଶକୁ ଆକ୍ରମଣ କରନ୍ତୁ.. ସାରା ପାକିସ୍ଥାନ ଆପଣଙ୍କ ପଛରେ ଅଛି ।

ବେଲୁଚିସ୍ଥାନର ଛାତ୍ର ସଂଗଠନର ସଭାପତି କରିମା ବଲୋଚ ଏହି ପ୍ରକାର ଅନୁରୋଧ ଭାରତର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଜଣାଇଛନ୍ତି । ସେ  ମୋଦିଙ୍କୁ ଭାଇବୋଲି ସମ୍ବୋଧନ କରି ପାକିସ୍ଥାନରେ ଚାଲୁଥିବା ଅରାଜକତା ବିରୋଧରେ ଏକପ୍ରକାର ସ୍ଵର ଉତ୍ତୋଳନ କରିଛନ୍ତି ।

ପାକିସ୍ଥାନର ମନୋମୁଖି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ଆତଙ୍କୀମାନଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିଦେବାପରେ ଅନେକ ଜନସାଧାରଣ ନିଜକୁ ପାକିସ୍ଥାନର ସୁରକ୍ଷିତ ମଣୁନାହାଁନ୍ତି । ସନ୍ତ୍ରାସବାଦ ଦେଶ ହିସାବରେ ପାକିସ୍ଥାନର ମନୋଭାବ ସାରା ବିଶ୍ଵରେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିସାରିଲେଣି ।  ସେଥିପାଇଁ କିଛି  ସଚେତନ ନାଗରିକ ପାକିସ୍ଥାନରେ ରହିବାକୁ ଲଜ୍ୟାଜନକ ବୋଲି ଭାବିଲେଣି ।

ବେଲୁଚି ଛାତ୍ର ସଂଗଠନ ପୁଲଓ୍ଵାମା ଘଟଣାକୁ ମଧ୍ୟ ତୀବ୍ର ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାରେ ପାକିସ୍ଥାନକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିବାକୁ ନିଜ ତରଫରୁ ମୋଦିଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ବେଲୁଚି ନରସଂହାର, ଯୁଦ୍ଧ ଅପରାଧ,ମାନବାଧିକାର ଉଲଙ୍ଘନ ପାଇଁ ସେମାନେ ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇପଡ଼ିଲେଣି । ସେଥିପାଇଁ ମୋଦିଙ୍କୁ ଭାଇ ହିସାବରେ ଦେଖନ୍ତି । ମୋଦି ପାକିସ୍ଥାନକୁ ସମୂଳେ ଧ୍ଵଂସ କରିଦେଲେ ବି ସେମାନଙ୍କର କିଛି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ବେଲୁଚିର ଛାତ୍ର ସଂଗଠନ ତାଙ୍କ ପଛରେ ଅଛି ବୋଲି ମୋଦିଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧନ କରି କହିଛନ୍ତି ନାରୀନେତ୍ରୀ ବଲୋଚ ।

2248 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର