Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||
  • ପରିବା ମାର୍କେଟରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା ସବୁ ଦୋକାନ
  • ||

ଆମେରିକାରେ ମୋଦିଙ୍କ ସ୍ୱାଗତକୁ ନେଇ ଭଡକିଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ, ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଇମ୍ରାନଙ୍କୁ କରୁଛନ୍ତି ଏପରି ଟ୍ରୋଲ

22/09/2019 at 4:17 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆମେରିକାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦିଙ୍କୁ ଭବ୍ୟ ସ୍ୱାଗତ କରାଯାଇଛି। ଟେକ୍ସାସ ରାଜ୍ୟର ହ୍ୟୁଷ୍ଟନରେ ମୋଦିଙ୍କ ସ୍ୱାଗତ ଲାଗି ଆୟୋଜିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଅସହିଷ୍ଣୁ ହୋଇପଡିଥିବା ବେଳେ ନିଜ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି। ମୋଦିଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଇମ୍ରାନ ନ୍ୟୁୟର୍କରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।  ହେଲେ ମୋଦିଙ୍କ ଲାଗି ଆମେରିକା ସରକାର ଯେପରି ଭବ୍ୟସ୍ୱାଗତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ଲାଗି ସେଭିଳି କିଛି  କରାଯାଇନି।

ପାକ୍ ମହିଳା ସାମ୍ବାଦିକ ନୟଲା ଇନାୟତ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଆମେରିକାରେ ପାକ୍ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ଭାରତୀୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଭେଦ ଦର୍ସାଇବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଛନ୍ତି। ଭାରତୀୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆମେରିକା ବିମାନ ବନ୍ଦରରେ ରେଡକାର୍ପେଟ ୱେଲକମ କରିଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ଟ୍ରମ୍ଫଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରୀମଣ୍ଡଳର ଅନେକ ମନ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରଶାସନିକ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ ମୋଦିଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ। ହେଲେ ଇମ୍ରାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆମେରିକା  ସେଭଳି କୌଣସି ବ୍ୟବସ୍ଥା  କରିନଥିବା ବେଳେ ପାକ୍ ଦୂତାବାସର କିଛି କର୍ମଚାରୀ ଓ ବୈଦେଶୀକ ମନ୍ତ୍ରୀ ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ।

ତେବେ କିଛି ୟୁଜର ଦେଶର ଆର୍ଥିକ ଦୁଃସ୍ଥିତି ଯୋଗୁ ପାକ୍ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସ୍ତରରେ ନିଜର ସମ୍ମାନ ହରାଇଥିବାର କ୍ଷୋଭ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଜନୈକ ପାକିସ୍ତାନୀ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର ଓସାମାବିନ୍ ଲାଡେନର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଏହା ଏକ ଶାନ୍ତିପ୍ରିୟ ଦେଶ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି। କାରଣ ଲାଡେନ୍ ଏଠାରେ ୧୦ ବର୍ଷ ଖୁବ ଶାନ୍ତିରେ କଟାଇଥିଲାବୋଲି ଲେଖିଛନ୍ତି।

   Related Posts