Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସିରିଜ୍ ଅଧାରୁ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ ହେଲେ ଭାରତୀୟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଦ୍ବିତୀୟ ଟ୍ବେଣ୍ଟି ଟ୍ବେଣ୍ଟି ବାତିଲ
  • ||
  • ଦେଶରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨୯ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୧୫ ମୃତ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା, ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ୬୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୨୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମୟୂରଭଞ୍ଜ : ଗାଧୋଇବା ବେଳେ ଖସିଗଲା ଗୋଡ, ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଯୁବକଙ୍କୁ ନିର୍ମମ ଭାବେ ହତ୍ୟା, ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ରକ୍ତ ଜୁଡୁବୁଡୁ ମୃତଦେହ
  • ||

‘ବୃକ୍ଷ ରୋପଣ ଇସଲାମକୁ ଅସମ୍ମାନ’, ଏମିତି କହି ଗଛ ଉପାଡିଦେଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ, ଇମରାନଙ୍କୁ ଅପଦସ୍ତ କଲା ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓ

10/08/2020 at 6:55 PM

ଲାହୋର, ୧୦|୦୮:  ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମରାନ ଖାନ ରବିବାର ଦେଶରେ ସର୍ବବୃହତ ବୃକ୍ଷରୋପଣ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ପାକିସ୍ତାନୀ ଗଛ ଚାରାକୁ ଉପାଡିବା ସହ ଏହାକୁ ଇସଲାମ ସହ ଯୋଡିଛନ୍ତି ।

ପରିବେଶବିତ ଏରିକ୍ ସୋଲହମ୍ ଏକି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମରାନ ଖାନ ଚଳିତ ସପ୍ତାହରେ ବୃକ୍ଷରୋପଣ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ କିଛି ପାକିସ୍ତାନୀ ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିଥିଲେ । ଇମରାନଙ୍କ ଅଭିଯାନ ଇସଲାମ ବିରୋଧି ବୋଲି ସେମାନେ କହିଥିଲେ । ସବୁ ଧର୍ମ ପ୍ରକୃତିର ରକ୍ଷା ପାଇଁ ବୋଲି ସେମାନେ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ ।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏବେସୁଦ୍ଧା ୧ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହା ପାକିସ୍ତାନର ଖୈବର ମଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର ଅଟେ । ଏଥିରେ କେତେକ ପାକିସ୍ତାନୀ ରୋପଣ କରାଯାଇଥିବା ଚାରାକୁ ଉପାଡୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ।

ପାକିସ୍ତାନୀ ଟିଭି ଚ୍ୟାନେଲ୍ ସମା ଟିଭି ଅନୁସାରେ, କିଛି ଲୋକ ଏପରି ସରକାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କରୁଛନ୍ତି କାରଣ ଏହି ସ୍ଥାନର ମାଲିକାନା ବିବାଦିତ ହୋଇ ରହିଛି । ଏପରି ପ୍ରାୟ ୬ ହଜାର ଗଛକୁ ସେମାନେ ଉପାଡି ପକାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts