Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ପାକ୍ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଷ୍ଟାର ହରୀମଙ୍କୁ ଦୁବାଇରେ ମାରିଲେ KICK…ହଲାପଟା କଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଯୁବକ, ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

18/12/2019 at 5:58 PM

ଦୁବାଇ୧୮/୧୨: ପାକିସ୍ତାନର ଟିକ୍‌ଟକ୍ ଷ୍ଟାର ହରୀମ୍‌ ଶାହ ପୁଣିଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଦୁବାଇର ଏକ  ସପିଂ ମଲ ଓପିନିଂ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅୖବସରରେ ହରୀମ ପାକିସ୍ତାନୀ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି।  ହରୀମ ନିଜ ଟ୍ବିଟର ଆକାଣ୍ଟରେ ଏହି ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରି ଦୁଃଖ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ହରୀମ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ଭିଡିଓ ଦେଖି କେହି କେହି ସହାନଭୂତି ଦେଖାଇଥିବା ବେଳେ ଆଉ କେହି କେହି ଏହି ଭିଡିଓକୁ ମଜାରେ ନେଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଏକ ମଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ହରୀମ ଦୁବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେ ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ଭିଡ଼ ଭିତରେ ଫଶି ଯାଇଥିଲେ। ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଦର୍ଶକ ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଓ ଗୋଇଠା ମାରିଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ ହରୀମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୁଇବାର ଓସିସ୍‌ ମଲ ଓପନିଂରେ ଅତିଥି ଭାବେ ତାଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା। ସେଥିପାଇଁ ସେ ଦୁବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟର କଥା ଶହ ଶହ ପାକିସ୍ତାନୀ ଯୁବକ ଭିଡ଼ ଭିତରେ ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଓ ଗୋଇଠା ମାରି ଥିଲେ। ଏପର କି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ତାଙ୍କୁ ଗାଳି ଗୁଲଜ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ। କୌଣସି ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଏଭଳି ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚି୍ତ୍ ନୁହେଁ ହରୀମ କହିଛନ୍ତି।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ହରୀମ କହିଛନ୍ତି କୌଣସି ମହିଳା ଏଭଳି ଘଟଣାକୁ ବରଦାସ୍ତ କରିବେ ନାହିଁ। ଦୁଃଖର ବିଷୟ ଯେ ଏଥିପାଇଁ ପାକିସ୍ତାନରେ କୌଣସି ଆଇନ କାନୁନ୍ ନାହିଁ। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ନେବା ବେଳେ ହରୀମଙ୍କ ହାତ ଧରିବା ସହ ଖରାପ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ।

   Related Posts