Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • LICର ଏମ୍‌ଡି ହେଲେ ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମହାନ୍ତି, ଫେବୃଆରୀ ୧ରୁ ସମ୍ଭାଳିବେ ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଜାନୁଆରୀ ୨୭, ସକାଳେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିପାରନ୍ତି ଭି.କେ. ଶଶିକଳା
  • ||
  • ନେତାଜୀ ଜନ୍ମସ୍ଥାନ ସଂଗ୍ରହାଳୟ ଖୋଲିଵାକୁ ସରକାରଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କଟକ:କାଲିଠାରୁ ଖୋଲିଵ ନେତାଜୀ ସଂଗ୍ରହାଳୟ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର: ଗୋରୁମହିଷାଣି ପୋଲିସର ସଡକ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ, ସାମିଲ ଥିଲେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ପୁଣି ରକ୍ତ ରଞ୍ଜିତ ହେଲା ଶୁଲିଆ ପୀଠ, ଗଡିଲା ଶହ ଶହ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ୨ୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିଡ ଟିକା: ସ୍ପାଇସ୍ ଜେଟ୍‌ରେ ଆସିଲା ଟିକା
  • ||
  • ଭାଙ୍ଗିଲା ୩୩ ବର୍ଷର ରେକର୍ଡ୍‌ : ବ୍ରିସବେନ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆକୁ ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ହରାଇ ସିରିଜ କବଜା କଲା ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ସୀମାନ୍ତରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର, ୧୦ରୁ ଅଧିକ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଧ୍ୱଂସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଫୋକସ୍‌ରେ ପଶ୍ଚିମ ଓଡିଶା, ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର ବୁଲି ସମୀକ୍ଷା କଲେ 5-T ସଚିବ
  • ||

ଭାରତ ବିରୋଧରେ ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରଦର୍ଶନରେ ନିରାଶ ହେଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସପୋର୍ଟର: କେତେ ଟିଭି ସେଟ ଭାଙ୍ଗିଲେ ହିସାବ ନାହିଁ

17/06/2019 at 6:28 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୧୭|୬: ବିଶ୍ବକପରେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ହରାଇ ଭାରତ ତାର ଦକ୍ଷତାର ପରାକାଷ୍ଠା ଦେଖାଇଛି। ତେବେ ଗତକାଲି ପାକିସ୍ତାନ ଖେଳାଳିମାନେ ଯେଉଁଭଳି ଖେଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ତାହା ପାକ୍‌ କ୍ରିକେଟ ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ହତୋତ୍ସାହିତ କରିଛି। ଅନେକ ଗତକାଲି ଟିଭି ଭାଙ୍ଗିଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଛି ପୂରା ଟିମ୍‌କୁ ବଦଳାଇବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଆଉ କିଛି ସିଧା ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କୁ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ଲାଗି ଅପିଲ କରିଛନ୍ତି ।

ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କ ହାର୍ଟ ବ୍ରେକ୍‌। ବଡ଼ ଉମିଦ୍‌ ରଖିଥିଲେ ସର୍ଫରାଜଙ୍କ ଟିମ୍ ଉପରୁ। ଆଉ ଗୋଟିଏ ପଟେ ଭାରତୀୟ ବ୍ୟାଟସମ୍ୟାନ ରନ ବର୍ଷା କରୁଥିଲେ ତ ସେପଟେ ପାକିସ୍ତାନ ବର୍ଷା ହିଁ ମାଗୁଥିଲା। ଏତିକିବେଳେ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ୟାପଟେନ ଫିଲ୍‌ଡରେ ହାଇ ମାରୁଥିବା ଦେଖି ଫ୍ୟାନ ପୂରା ରାଗିଯାଇଛନ୍ତି। ରାତିରେ କୁଆଡ଼େ ଏମାନେ ବର୍ଗର ଖାଇଥିଲେ। ପୂରା ଟିମ୍ର ଫିଟନେସ ନାହିଁ ବୋଲି ବଖାଣିଛନ୍ତି ପାକିସ୍ତାନ ଫ୍ୟାନ।

ପାକିସ୍ତାନରେ କାଲି କେତେ ଟିଭି ସେଟ୍‌ ଭାଙ୍ଗିଛି ତାର ହିସାବ ନାହିଁ। ଦେଖନ୍ତୁ ମିଳିମିଶି କ୍ରିକେଟ ଦେଖୁଥିଲେ ଆଉ ଯେତେବେଳେ ପାକିସ୍ତାନ ନୈରାଶ୍ୟଜନକ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିଲା ସେତେବେଳେ ଭାଙ୍ଗି ଦେଉଥିଲେ ଟିଭି ।

ଟ୍ବିଟରରେ ତ ଗୋଟିଏ ପଟେ ଭାରତୀୟ ଟିମ୍‌ର ଟିମ୍‌ ସ୍ପିରିଟକୁ ପାକିସ୍ତାନ ଫ୍ୟାନ ମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ବେଳେ ପାକିସ୍ତାନ ଟିମ୍‌ ଯେମିତି ହାରିବା ପାଇଁ ଯାଇଛି ବୋଲି କିଛି ବଖାଣିଛନ୍ତି। ଆଉ କିଛି ଏତେ ହତୋତ୍ସାହିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ଯେ ସିଧା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍‌ରାନ ଖାନଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଲୋଡ଼ିଛନ୍ତି। ନିଜେ ପଡ଼ିଆରେ ଯାଇ ଖେଳିବାକୁ ବାହାରିଛନ୍ତି।

କ୍ରିକେଟ ଭାରତ ଓ ପାକିସ୍ତାନର ବ୍ଲଡରେ ରହିଛି । ପୂର୍ବରୁ ୬ ଥର ଭାରତ ହରାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ଏଥର ଯେମିତି ଭାରତ ହରାଇଲା ହୁଏତ ୟେ ଜଖମ୍‌ ଆଉ ଭରଣା ହେବନି।

   Related Posts