Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଫସଲ ନଷ୍ଟ କରି ଫେରିଗଲେ ଝାଡଖଣ୍ଡୀ ହାତୀପଲ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବି କଲେ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଓଡିଶା ଉପକୂଳରେ ମାଡ ହେବ ବାତ୍ୟା ! ଡିସେମ୍ବର ୩ରୁ ୬ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ତାରିଣୀ ଦର୍ଶନ ସାରି ଫେରୁଥିଲେ, ଅଧାରାସ୍ତାରେ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୩ ଜୀବନ
  • ||
  • ବିଏସକେଓ୍ୱାଇରେ ଯୋଡିହେବ କୋରାପୁଟ, ଭର୍ଚୁଆଲ ମାଧ୍ୟମରେ ସ୍ମାର୍ଟ କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ବିଏସକେଓ୍ୱାଇରେ ଯୋଡିହେବ କୋରାପୁଟ, ଭର୍ଚୁଆଲ ମାଧ୍ୟମରେ କାର୍ଡ ବଣ୍ଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||

ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକ ଫରହାଦ ହୁମାୟୁନଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ: ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଅତିଫ ଅସଲମଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ

9/06/2021 at 8:41 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୯/୦୬: ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟକ ଫରହାଦ ହୁମାୟୁନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର। ଫରହାଦ୍ ହୁମାୟୁନ୍ ମାତ୍ର ୪୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏହି ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଫରହାଦ୍ ହୁମାୟୁନଙ୍କ ଅକାଳ ବିୟୋଗ ପରେ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଏବଂ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରୁଛନ୍ତି।

ଫରହାଦଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ତାଙ୍କ ଫେସବୁକ୍ ପେଜରେ ଦିଆଯାଇଛି। ଫେସବୁକ୍ ପେଜରେ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖାହୋଇଛି, ‘ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫରହାଦ୍ ହୁମାୟୁନ୍ ଆମକୁ ଛାଡି ଚାଲିଗଲେ। ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ … ‘ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆହୁରି କୁହାଯାଇଛି, ‘ଫାଦି ସମୟଠାରୁ ବହୁତ ଆଗରେ ଥିଲେ, ​​ଭାବନା ଏବଂ କଳା ଉଭୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ।

ଫରହାଦକୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରି ଅତିଫ ଅସଲମ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଧନ୍ୟବାଦ ଫାଦି, ଭଲ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଉ ଭଲ ସମୟ ଦେଇଥିବାରୁ ଏବଂ ମୋର ପ୍ରଥମ ଆଲବମରେ କାମ କରିଥିବାରୁ । ବନ୍ଧୁ ମୁଁ ମୋର କୋଲାବ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ଥିଲି, ମୁଁ ଲିରିକ୍ସ ଉପରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିସାରିଥିଲି, କିନ୍ତୁ ଜାଣି ନଥିଲି ଯେ ଆମେ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବୁ ନାହିଁ।‘

ଅତିଫଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅଲି ଜାଫର ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବିଦାୟ ବନ୍ଧୁ। ଆପଣ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରେରଣା ଥିଲେ । ସଂଗୀତ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ତୁମର ଅବଦାନ କିଛି ଧାଡିରେ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ । ତୁମେ ଜଣେ ସଂଗୀତଜ୍ଞ ଏବଂ କଳାକାରଠାରୁ ଅଧିକ ଥିଲ… ତୁମେ ଜଣେ ଫାଇଟର୍ ଥିଲ ।  

   Related Posts