Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଦଳିଲେ ବିଏମ୍‌ସି କମିଶନର, ପ୍ରେମଚନ୍ଦ୍ର ଚୌଧରୀଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ସଞ୍ଜୟ ସିଂହଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ଡେଲାଙ୍ଗ : କଣାସ ଗାଁ ସମତେ ବଜାରକୁ ୭ଦିନ ଯାଏଁ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍‌ ଘୋଷଣା, ସଂକ୍ରମଣ ବୃଦ୍ଧିକୁ ଦେଖି ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର ଜେଲ୍‌ରେ ପଶିଲା କରୋନା, ୯ କଏଦୀ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ରକ୍ତମୁଖା ଲାଲ୍‌ବାହିନୀ, ଯବାନଙ୍କୁ ଘରୁ ଟେକି ନେଇ ଗଳାକାଟି କଲେ ହତ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୨୩୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୦ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୦୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ଭାରତକୁ ପାକିସ୍ତାନୀ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଧମକ: “ମୋଦିଙ୍କୁ ମାରିବୁ ଟମାଟୋ, ଭାରତ ଉପରେ ପକାଇବୁ ପରମାଣୁ ବୋମା”

24/02/2019 at 1:47 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୨ : ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ପାକିସ୍ତାନୀ ଟିଭି ସାମ୍ବାଦିକ ଭାରତ ବିରୋଧରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ପୁଲୱାମା ଘଟଣା ପରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଟମାଟୋ ଯୋଗାଇବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିବାରୁ ରାଗି ଜୈ ସାମ୍ବାଦିକ ଜଣକ ଲାଲ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଭିଡିଓକୁ ପରିହାସ କରାଯାଇଛି | ଭିଡିଓରେ ସାମ୍ବାଦିକ ବାରମ୍ବାର ତୌବା ତୌବା କହୁଛନ୍ତି | ଶେଷରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପାକିସ୍ତାନ ପାଖରେ ପରମାଣୁ ବୋମା ଅଛି | ଏହି ପରମାଣୁ ବୋମା ପାକିସ୍ତାନ ଘରେ ସଜେଇବା ପାଇଁ ସାଇତି ରଖିନି | ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଟାମୋଟା ଯୋଗେଇବ ବନ୍ଦ କରିଦେବା ଜବାବରେ ପାକିସ୍ତାନ ପରମାଣୁ ବୋମା ବ୍ୟବହାର କରିବ | ସାମ୍ବାଦିକ ଜଣକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତ କ’ଣ ଭାବୁଛି ଯେ ପାକିସ୍ତାନ ଟମାଟୋ ବିନା ରହି ପାରିବନି | ଆଗକୁ ପାକିସ୍ତାନ ନିଜେ ଟମାଟୋ ଚାଷ କରିବ ବୋଲି ସାମ୍ବାଦିକ କହିଛନ୍ତି |


ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ପରିଚୟ ହେଲା କେଶର ଖୋଖର | ସେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଟିଭି ଚାନେଲ City42 ର ସିନିଅର ସାମ୍ବାଦିକ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, “ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଟମାଟୋ ବନ୍ଦ କରି ଏକ ନୀଚ୍ଚ କାମ କରିଛି | ଭାରତ ଭାବୁଛି ଯେ, ପାକିସ୍ତାନ ଟମାଟୋ ବିନା ବଂଚି ପାରିବ ନାହିଁ | ଏହି ଟମାଟୋ ଆମେ ମୋଦି ଏବଂ ରାହୁଲକୁ ଫୋପଡୁଛୁ |”


ଏତିକିରେ ସରିନଥିଲା | ସେ ଆହୁରି ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ କହିଥିଲେ ଯେ, ଯେଭଳି ଭାରତୀୟମାନେ ଆଜି ଜଳୁଛନ୍ତି, ଠିକ ସେହିଭଳି ତାଙ୍କ ଟାମୋଟା ମଧ୍ୟ ଜଳିଯିବ, ପାଚିଯିବ | ଟମାଟୋର ଜବାବ ପରମାଣୁ ବୋମା ଦ୍ୱାରା ଦେବାର ସମୟ ଆସିଯାଇଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ ଖୋଖର | ପାକିସ୍ତାନରେ ପରମାଣୁ ବୋମା କେବଳ ଭାରତ ପାଇଁ ତିଆରି ହେଉଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ ସାମ୍ବାଦିକ | ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଡରିବା ଉଚିତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏହି ସାମ୍ବାଦିକ ଜଣକ | ପାକିସ୍ତାନୀ ଟମାଟୋ ବଦଳରେ ଦହି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ନିଜେ ଟମାଟୋ ଚାଷ କରି ଭାରତକୁ ରପ୍ତାନି କରିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

   Related Posts