Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ମିଳିଲା ଦୁଇଟି ଗ୍ୟାସ୍ ଭର୍ତ୍ତି ବେଲୁନ୍ : ପାକିସ୍ତାନୀ ପତାକା ସହ ଲେଖାଅଛି ‘ଆଇ ଲଭ୍ ପାକିସ୍ତାନ’, ଲୋକେ ଭୟଭୀତ

28/04/2020 at 9:07 AM

ଜୟପୁର ୨୮।୪: ରାଜସ୍ଥାନର ଞ୍ଜୁଝୁନୁ ଜିଲ୍ଲା ସୁରଜଗଡ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ରଘୁନାଥପୁରା ଗ୍ରାମ ସ୍ଥିତ ଶ୍ୟାମା ଯୋଡିରେ ଦୁଇଟି ଗ୍ୟାସ୍ ଭର୍ତ୍ତି ବେଲୁନ୍ ମିଳିଛି । ସୋମବାର ଏହି ବେଲୁନ୍ ଦେଖି ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଭୟର ବାତ୍ତାବରଣ ଖେଳିଯାଇଥିଲା । ଏହି ବେଲୁନ୍ ଦୁଇଟିକୁ ଜବତ କରି ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ରଘୁନାଥପୁରା ଗାଁର ଲୋକମାନେ ଶ୍ୟାମା ଯୋଡିରେ ଦୁଇଟି ଗ୍ୟାସ୍ ଭର୍ତ୍ତି ବେଲୁନ୍ ପଡିଥିବାର ଦେଖିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଏ ବିଷୟରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟ ବେଲୁନ୍‌କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା ।

ସହକାରୀ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ରାମଚନ୍ଦ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରଘୁନାଥପୁରା ଗାଁର ଶ୍ୟାମା ଯୋଡିରେ ଦୁଇଟି ଗ୍ୟାସ୍ ଭର୍ତ୍ତି ବେଲୁନ୍ ମିଳିଛି । ଦୁଇଟି ବେଲୁନ୍ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ରଙ୍ଗର । ଏଥିମଧ୍ୟରୁ ଧଳା ବେଲୁନ୍‌ରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ପତାକା ଚିତ୍ରିତ ହୋଇଛି । ଏହି ବେଲୁନ୍ ଉପରେ ‘ଆଇ ଲଭ୍ ପାକିସ୍ତାନ’ ବୋଲି ଲେଖା ହୋଇଛି । ଅନ୍ୟ ଏକ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ବେଲୁନ୍‌ରେ ଉର୍ଦ୍ଦୁ ଭାଷାରେ କିଛି ଲେଖା ଅଛି । ଉଭୟ ବେଲୁନ୍‌କୁ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଛି । ଘଟଣା ନେଇ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts