Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ‘ଇତିହାସରେ ହୋଇଥିବା ଭୁଲଗୁଡିକୁ ଏବେ ସୁଧାରୁଛି ଭାରତ’, କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ୍ କରି ବର୍ଷିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି
  • ||
  • ରବିବାର ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦,୮୪୧ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୩୫୩୨ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଉଠାଇ ଆଣିବାରୁ ଥାନା ପରିସରରେ ତୁମୁଳକାଣ୍ଡ, ଗ୍ରାମବାସୀ ଓ ପୋଲିସ ମାରପିଟ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର ବିଦେଶୀ ମଦ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁଶୁଡିଯିବ ଘାଘରା ପୋଲ ! ବିପଦରେ ଶହଶହ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୨୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୮୫୨୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୦୪୬୬୦ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ କରୋନା ବେଲଗାମ୍ : ଆଉ ୧୩ ଅଞ୍ଚଳ ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ୍ ଜୋନ୍
  • ||
  • ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ବଡପୋଖରୀଆ ପଞ୍ଚାୟତ : ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା ହେଲାନି, ନିର୍ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଚୟନ ହେଲେ ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ଓ୍ୱାର୍ଡ ମେମ୍ବର
  • ||
  • ରବିବାରଠୁ ବଢିବ ବର୍ଷା, ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାକୁ ୟେଲୋ ଓ୍ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ
  • ||

ଆତ୍ମ ପ୍ରଚାର ଲାଗି ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ପହଞ୍ଚିଲେ ଆଫ୍ରିଦି, ନିଜ ଦେଶରେ ହେଲେ ହନ୍ତସନ୍ତ

23/05/2020 at 4:40 PM

କରାଚି ୨୩।୦୫: କ୍ରିକେଟ୍‌ ପଡିଆ ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ପରି ରାଜନୈତିକ ପିଚ୍‌ରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ବଢୁଥିବା ପାକିସ୍ତାନୀ କ୍ରିକେଟ୍‌ ସାହିଦ ଆଫ୍ରିଦି କରାଚି ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ନେଇ ନିଜ ଦେଶରେ ସମାଲୋଚନାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର କରାଚିରେ  ବିମାନ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ସାହିଦ ଆଫ୍ରିଦି ନିଜର ଚେହେରା ଚମକାଇବା ପାଇଁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଆଫ୍ରିଦି ପହଞ୍ଚିବା ମାତ୍ରେ ରିଲିଫ୍ ଓ ଉଦ୍ଧାରକାର୍ଯ୍ୟରେ ଜୁଟିଥିବା କର୍ମଚାରୀ ନିଜର କାମ ଛାଡି ତାଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋ ଉଠାଇବାରେ ଜୁଟି ଯାଇଥିଲେ।

କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ଏହି ସମୟରେ ଆଫ୍ରିଦି ଲୋକଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିଲେ। ସାହିଦ୍ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କ ଫଟୋ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଭାଇରାଲ୍‌  ହେବା ପରେ ନିଜ ଦେଶରେ ସମାଲୋଚନାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ପାକିସ୍ତାନୀ ନାଗରିକ ଆବିଦ ହୁସେନ ଖାନ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋ କହିବା କଥା ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗକୁ ସମାପ୍ତ କରି ଦେବା ଉଚିତ୍। ପ୍ରତି ବର୍ଷ ଅଲ୍ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଲିଗ୍‌କୁ ଏକ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଚୟନ କରିବା ଉଚିତ୍। ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ପରେ ଆଫ୍ରିଦି ଦ୍ଵିତୀୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବେ।

ବୁଶରା ଗୋହର ଲେଖିଛନ୍ତି, କଣ ପାଇଁ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କୁ ରିଲିଫ୍ ଓ ଉଦ୍ଧାରକାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଳକୁ ଯିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଗଲା ?  କଣ ପାଇଁ ଡ୍ୟୁଟିରେ ମୁତୟନ ଟିମ୍ ଆଫ୍ରିଦିଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଚାଲିଯିବାକୁ କହିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ତାଙ୍କ ସହ ଫଟୋ ଉଠାଇଲେ। ବିମାନର ରିଲିଫ ଓ ଉଦ୍ଧାରକାର୍ଯ୍ୟ ଦଳର ପ୍ରଭାରୀଙ୍କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ଉଚିତ୍। ନିଜର ପ୍ରଚାର ପାଇଁ ଆଫ୍ରିଦି ଏପରି ଦାୟିତ୍ଵହୀନ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆଫ୍ରିଦି କାଶ୍ମୀରରେ ଫଟୋ ଉଠାଇବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିଷ ଓଗାଳିଥିଲେ।

   Related Posts