Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

୭-୮ ଝିଅଙ୍କ ସହ ଆଫେୟାର ରଖିବା ନେଇ ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟର ଇମାମ୍ ଉଲ୍ ହକଙ୍କ ନାଁରେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ…

26/07/2019 at 4:07 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୨୬|୭:  ପାକିସ୍ତାନ କ୍ରିକେଟ ଟିମର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ଇଞ୍ଜମାମ ଉଲ ହକଙ୍କ ଭଣଜା ତଥା ବର୍ତ୍ତମାନର କ୍ରିକେଟର ଇମାମ ଉଲ ହକଙ୍କ ନାଁରେ ଆସିଲା ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ। ଝିଅମାନଙ୍କ ସହ ଅଫେୟାର ରଖିବା ନେଇ ଇମାମ ଉଲ ହକଙ୍କ ନାଁରେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆସିଛି। କେବଳ ଇମାମଙ୍କ ନାଁରେ ନୁହେଁ ବରଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଯୁବ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନାଁରେ ଏହିଭଳି ଅଭିଯୋଗ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି।

 ଏକ ଟ୍ବିଇଟର ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ଅନୁସାରେ, ପାକିସ୍ତାନର ଦମଦାର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଇମାମ ଉଲ ହକ ୭-୮ ଜଣ ଝିଅଙ୍କ ସହ ଅଫେୟାର ରଖୁଥିଷଲ। ଟ୍ବିଇଟର ୟୁଜର୍ସ ଜଣଙ୍କ ଇମାମ ଉଲ ହକଙ୍କ ହ୍ବାଟ୍ସସପ୍ ଥିବା ମେସେଜଗୁଡିକକୁ ଲିକ୍ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସବୁ ଝିଅଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଥିବା ନେଇ ଝିଅମାନେ କହିଛନ୍ତି। ଟ୍ବିଇଟର ୟୁଜର୍ସଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ୭-୮ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ଇମାମ ଉଲ ହକ ଡେଟ୍ ଯାଉଥିଲେ।  ସେ ସେହି ଝିଅମାନଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସଂପର୍କ ରଖୁଥିଲେ।ଇମାମ ଉଲ ହକ ସବୁବେଳେ ଅବିବାହିତ ବୋଲି ଝିଅମାନଙ୍କ ପାଖରେ କହୁଥିଲେ। ଏହିଭଳି ମିଛ ମେସେଜର ମେସେଜର ସ୍କ୍ରିନ୍ ସଟ ମଧ୍ୟ ରହିଛି।

ବାମ ହାତି ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଉମାମ ଉଲ ହକଙ୍କ  କ୍ରିକେଟ କ୍ୟାରିୟର କଥା କହିବା ତେବେ ୨୦୧୯ ବିଶ୍ବକପରେ ସେ ପାକିସ୍ତାନ ଟିମ ଜଣେ ସକ୍ରିୟ କ୍ରିକେଟର ଭାବେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ବିଶ୍ବକପ ଲିଗ୍ ମ୍ୟାଚରେ ବାଙ୍ଗାଲାଦେଶ ବିପକ୍ଷରେ ସେ ଶତକ ହାସଲ କରିଥିଲେ। ସେହି ମ୍ୟାଚରେ ପାକସ୍ତାନର ବଡ ବିଜୟ ହାସଲ କରିଥିଲା। ହେଲେ ସେମିଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚକୁ ଯାଇ ପାରିନଥିଲା।

   Related Posts