Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତ ପୁଣି ବଢାଇଲା ସହଯୋଗର ହାତ, ବାହାରିନ୍‌ ଓ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାକୁ ପଠାଇଲା କୋଭିସିଲ୍ଡ ଟିକା
  • ||
  • କେମ୍ରୁନରେ ଗ୍ୟାସ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ ସହ ଧକ୍କା ପରେ ଜଳିଗଲା ବସ୍ : ୫୩ ମୃତ, ୨୯ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶେଷ ହେବ କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନ ! ସଙ୍ଗଠନରେ ଫାଟ, ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ଯାଦବ ଓ ଟିକୈତଙ୍କ ସମେତ ୩୭ ଚାଷୀଙ୍କ ଉପରେ ପଡିବ ଚଡକ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ଫାଟିଗଲା କାର୍ ଚକା, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ; ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଆହତ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||

ହୋଲିରେ ବି ବାଦ ପଡ଼ିଲାନାହିଁ ପାକିସ୍ତାନ : ଏଲଓସିରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଗୁଳିରେ ଜଣେ ଯବାନ ସହିଦ

21/03/2019 at 1:48 PM

କାଶ୍ମୀର ୨୧/୩ : ହୋଲି ଅବସରରେ ପୂର୍ଵ ଭାରତରେ ଖୁସିର ଲହର ଦେଖା ଦେଇଛି | ଅପରପକ୍ଷରେ ପାକିସ୍ତାନ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ବାଦ ପଡ଼ିନାହିଁ | ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ରଜୋରି ଜିଲ୍ଲାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖା ଉପରେ ପାକିସ୍ତାନୀ ସେନା ଯୁଦ୍ଧ ବିରତି ଉଲଂଘନ କରିଛି | ଏଥିରେ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ସେନାର ଯବାନ ସହିଦ ହୋଇଛନ୍ତି | ବାରମୁଳା, ସୋପର ଏବଂ ବନ୍ଦିପୁରା ଅଂଚଳରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇଛି | ସୋପର ଜିଲ୍ଲାରେ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଗ୍ରେନେଡ଼ ହମଲାରେ ୩ ପୋଲିସକର୍ମୀ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି |


ଉତ୍ତର କାଶ୍ମୀରର ସୋପରରେ ରଫିଆବାଦ ଅଂଚଳରେ ଗ୍ରେନେଡ଼ ହମଲାରେ ଏସଏଚଓ ସମେତ ୩ ପୋଲିସକର୍ମୀ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି | ପୋଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ତଲାସୀ ଅଭିଯାନ ବେଳେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଏହି ଗ୍ରେନେଡ଼ ହମଲା କରିଥିଲେ | ଏହାର କିଛି ସମୟ ପରେ ସୋପରରେ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସିଆରପିଏଫର ଏକ ଶିବିରରେ ହମଲା କରିଥିଲେ | ହମଲା ପରେ ପୁରା ଅଂଚଳରେ ସୁରକ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା ବଢ଼ାଇ ଦିଆଯାଇଛି | ପୋଲିସକର୍ମୀ ପୁରା ଅଂଚଳକୁ ଘେରି ତଲାସୀ କମ୍ବିଙ୍ଗ ଅପରେସନ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି |


ବାରମୁଳାର ଏସଏସପି ଅବଦୁଲ କୟୁମ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ମିଳିବ ପରେ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସର୍ଚ୍ଚ ଅପରେସନ କରାଯାଇଥିଲା | କିନ୍ତୁ ପାଣିପାଗ ଖରାପ ଥିବା ଯୋଗୁଁ ଅପରେସନ ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ଆଜି ସକାଳେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ ଏବଂ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗୁଳି ବିନିମୟ ହୋଇଥିଲା | ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଗୁଳିରେ ଜଣେ ଯବାନ ସହିଦ ହୋଇଛନ୍ତି | ରାଇଫଲମ୍ୟାନ ୟସ ପଲ ଜାମ୍ମୁ କାଶ୍ମୀର ଲାଇଟ ଇନଫେକ୍ଟରୀର କାର୍ଯ୍ୟରତ ଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଘର ଉଦ୍ଧାମପୁର ଜିଲ୍ଲାର ମନତଲାଇ ଗାଁରେ | ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ୟସ ବିବାହିତ ଥିଲେ |

   Related Posts