Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୬୬୯ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ସରକାର ଓ କୃଷକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ବୈଠକ ବିଫଳ: ପୁଣି ଡିସେମ୍ବର ୩ରେ ଉଭୟ ପକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା, ଜାରି ରହିବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • ସୋର : ବାଇକ୍ ଉପରେ ମାଡିଗଲା କାର୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରାସ୍ତା କଡ ସିମେଣ୍ଟ ଖୁଣ୍ଟରେ ପିଟିହେଲା ବାଇକ୍ଦୁ, ଦୁଇ ମୃତ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ : ଟ୍ରକ୍‌କୁ ୮୭ ହଜାର ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍, ପରମିଟ୍ ନଥାଇ ପରିବହନ ହେଉଥିଲା ଅଧିକ ଓଜନର ସାମଗ୍ରୀ
  • ||
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ପିକ୍‌ଅପ୍ ଭ୍ୟାନ୍, ଦୁଇ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ସୋର : ଟ୍ରକ୍ ଚାପାରେ ମା’ ମୃତ, ବାପା-ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଦାଦା ବଟି ମାଗିବା ଅଭିଯୋଗରେ ଯୁବକ ଗିରଫ, ମାଉଜର ଓ ଅଫୁଟା ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୭୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୧୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ଓ ଯୌନଶୋଷଣ ମାମଲାରେ ସ୍କୁଲ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ୧୦୫ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ, ଜାଣନ୍ତୁ କିଭଳି ବିକୃତ କାମ କରୁଥିଲା ଏହି ଶିକ୍ଷକ…

31/10/2018 at 2:38 PM

ପେଶୱାର ୩୧/୧୦ : ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ ମାମଲାରେ ପାକିସ୍ତାନର ଏକ ବେସରକାରୀ ସ୍କୁଲର ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକକୁ ୧୦୫ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି କୋର୍ଟ | ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏହି ମାମଲାର ଶୁଣାଣି ହୋଇଥିଲା | ସ୍କୁଲର ମାଲିକ ତଥା ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଆତାଉଲ୍ଲା ମାରୱାତକୁ ୨୦୧୭ ମସିହା ଜୁଲାଇ ୧୪ ତାରିଖରେ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ସ୍କୁଲର ଜଣେ ଛାତ୍ର ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅସଦାଚରଣ ଓ ଯୌନଶୋଷଣ ନେଇ ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରି ମାରୱାତକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା | ପାକିସ୍ତାନ ପିଙ୍ଗଳ କୋଡ଼ ଧାରା ୩୫୪-ଏ, ୩୬୫-ବି, ୩୭୭ରେ ତାଙ୍କ ନାଁରେ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ ହୋଇଥିଲା |

ପ୍ରଧାନ ଶିକ୍ଷକ ଜଣକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ, ବ୍ଲାକମେଲ, ଅସଦାଚରଣ କରିବା ସହ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା | ସେ ସ୍କୁଲ କକ୍ଷରେ ଏକ ସିକ୍ରେଟ କ୍ୟାମେରା ମଧ୍ୟ ଲଗେଇଥିଲା , ଯେଉଁଥିରେ ତା ଯୌନକ୍ରିୟାର ସମସ୍ତ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରି ରଖୁଥିଲା |

ପେଶୱାରର ସେସନ୍ସ କୋର୍ଟ ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କୁ ୧୦୫ ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣେଇଛି | ଏଥିସହ ମାରୱାତକୁ ୧.୪ ମିଲିୟନ ଅର୍ଥ ଜରିମାନା ମଧ୍ୟ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି କୋର୍ଟ | ପାକିସ୍ତାନ ପିଙ୍ଗଳ କୋଡ଼ ଅନୁସାରେ ତା ବିରୋଧରେ ୮ଟି ମାମଲାରେ ଚାର୍ଜ ଫ୍ରେମ ହୋଇଥିଲା | ତାଙ୍କ ଉପରେ ଚାର୍ଜ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ମାମଲାରେ ସେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା |

ସ୍କୁଲର ୧୮ ବର୍ଷ ବୟସରୁ କମ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏବଂ ସ୍କୁଲର ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କୁ ସେ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରୁଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା | ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଅସଦାଚରଣ କରୁଥିଲା | ସେ ଏଗୁଡିକର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିଲା | ସେ ବିବାହିତା ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତା ସହିତ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲା | ତା କଥା ନ ମାନିଲେ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲେ |

ମାରୱାତ ଗିରଫ ହେବାପରେ ପ୍ରାୟ ୨୫ ଜଣ ପୀଡିତା ତା ବିରୋଧରେ ନିଜ ନିଜ ବୟାନ ଦେଇଥିଲେ |

ଗତବର୍ଷ ଗିରଫ ହେବାପରେ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କ ପାଖରେ ତାର ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜର ସମସ୍ତ ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲା | ସବୁ ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ସେ ଭଲପାଏ ବୋଲି ନିଜ ବୟାନରେ କହିଥିଲା | ସେହି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ତା ସ୍କୁଲ କମ୍ପ୍ୟୁଟରରେ ଷ୍ଟୋର ଅଛି ବୋଲି ସେ କହିଥିଲା | ପୋଲିସ ତା କମ୍ପ୍ୟୁଟର ସହ ମେମୋରୀ କାର୍ଡ ଜବତ କରିଥିଲା |

ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ମାରୱାତ ସ୍କୁଲର ୩ଟି କୋଠରୀରେ ଏଭଳି ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଚଳେଇଥିଲା |

   Related Posts