Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ମକର ଯାତ୍ରାରୁ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଟେକି ନେଇ ନଦୀପଠାରେ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ, ଥାନାରେ ଏତଲା, ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ନେଇ ପୋଲିସର ଛାନଭିନ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡା : ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ, ସିଡିଏମ୍‌ଓଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଆଗରେ ମୃତଦେହ ରଖି ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଧାରଣା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ATMରୁ ବାହାରିଲା କାଗଜ ପେଷ୍ଟ ଥିବା ୨୦ଟି ୫ଶହ ଟଙ୍କିଆ ନୋଟ୍, ଫେରସ୍ତ ନେବାକୁ ମନାକଲା ବ୍ୟାଙ୍କ୍ !
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାରଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଟିକା ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ଜଣ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : କିନ୍ନରଙ୍କଠାରୁ ୩ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍, ଚୋରି ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : STF ପଞ୍ଝାରେ ଧଳା ଜହର ବେପାରୀ, କୋଟିଏରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର : ଚଳନ୍ତା କାର୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ହାତୀ ପୁଣି ନେଲା ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ବିଚାରାଧୀନ କଏଦୀ ମୃତ, ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ
  • ||
  • ଶହେ ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୯୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍‌, ୩୩୪୫୨୯ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଭାରତୀୟ ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ଉପରକୁ ପାକିସ୍ତାନର ବୋମାମାଡ : ପାକିସ୍ତାନୀ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

26/02/2019 at 9:05 AM

କାଶ୍ମୀର ୨୬/୨ : ପୁଲୱାମା ଆତଙ୍କୀ ହମଲା ପରେ ଦେଶବାସୀ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର ହୋଇ ପାକିସ୍ତାନ ବିରୋଧରେ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଥିଲେ | ପାକିସ୍ତାନକୁ ଏହି ଆତଙ୍କୀ ହମଲାର କଡା ଜବାବ ଦେବା ପାଇଁ ଦେଶବାସୀ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ଦାବି କରିଥିଲେ | ଆଜି ଭୋର ୩ଟା ବେଳେ ଭାରତୀୟ ବାୟୁ ସେନାର ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖା ଉଲଂଘନ କରିଛି | ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନା ମୁଜାଫରବାଦ ସେକ୍ଟରରେ ପଶି ବୋମା ପକାଇଛି | ଏହି ବୋମା ଵାଲାକୋଟି ଉପରେ ପଡିଥିଲା | ଏହାପରେ ପାକିସ୍ତାନ ଭାରତୀୟ ବିମାନ ଉପରକୁ ଗୋଳାବାରୁଦ ଛାଡିଥିଲା | ପାକିସ୍ତାନର ବିମାନ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଭରତୁଆ ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ଫେରିଯାଇଥିଲା |


ପାକିସ୍ତାନୀ ସାମ୍ବାଦିକ ଅର୍ଶନଲ ସିଦ୍ଦିକି ଟ୍ୱିଟ କରି ଏକ ଭିଡିଓ ଜାରି କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ପାକିସ୍ତାନ ସେନା ଭାରତୀୟ ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ଉପରେ ଗୋଳାବାରୁଦ ଛାଡୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ତେବେ ଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓ ପାକିସ୍ତାନର ନା କ’ଣ ତାହା ଏବେ ଯାଏଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ |


ଭିଡିଓ ସହ ଅର୍ଶନଲ ସିଦ୍ଦିକି ଟ୍ୱିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଭାରତୀୟ ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ମୁଜାଫରବାଦ ସେକ୍ଟରରେ ବୋମାମାଡ କରିଛି | ପାକିସ୍ତାନ ଭାରତୀୟ ବାୟୁସେନାକୁ ଠିକ ସମୟରେ ଏହାର ଜବାବ ଦେଇ ଗୋଳାବାରୁଦ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ସିଦ୍ଦିକି |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନ ସୀମାରେ ଯୁଦ୍ଧ ବିମାନ ଉଡିବା ପରେ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପାକିସ୍ତାନ ରଜୋରି ଏବଂ ପୁଂଛ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରେଖା ପାର କରି ରାତି ସାରା ଫାଇରିଙ୍ଗ କରିଥିଲା | ଅନେକ ଜାଗାରେ ଗାଡି ମଟର ଉପରକୁ ମଧ୍ୟ ଗୁଳି ବର୍ଶଣ କରାଯାଇଥିଲା |


ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ପୁଲୱାମା ଆତଙ୍କୀ ହମଲା ପରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନକୁ ସମସ୍ତ ଦେଶ ଠାରୁ ଅଲଗା କରିବା ପାଇଁ କୂଟନୀତି କରିଥିଲା |

   Related Posts