Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ଦିବଙ୍ଗତ ଅଭିନେତା ବିଜୟ ମହାନ୍ତିଙ୍କ ମାଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଞ୍ଚିଲା ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୋଭିସିଲ୍ଡ ଟିକା, ୧୮ ବର୍ଷରୁ ୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କଙ୍କୁ ଦିଆଯିବ
  • ||
  • କୁକୁର ଆକ୍ରମଣରେ ହରିଣ ଗୁରୁତର, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଗାଁ ଲୋକେ…
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଘର ବାହାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ମାଡିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ବାମୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : କୋଭିଡ୍ କଟକଣା ଉଲଂଘନ କରି ଗାଁରେ ଚାଲିଥିଲା ବାହାଘର ଭୋଜିଭାତ, ବନ୍ଦ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଚୋରି କରୁଥିଲା ବିଦ୍ୟୁତ ଖୁଣ୍ଟ, ଗାଁ ଲୋକଙ୍କ ହାତରେ ଧରାପଡିଲା ଚୋର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨୧ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୧୬୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧,୮୦୭ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କମିଲା ତାତି : ଆଜି ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରେ ବଜ୍ରପାତ ସହ କୁଆପଥର ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ରାଜ୍ୟରେ ସାପ୍ତାହିକ ସଟ୍‌ଡାଉନ୍, ଜରୁରୀ ସେବାକୁ ଛାଡ଼ିଦେଲେ ସବୁ ବନ୍ଦ
  • ||

ଇମରାନ୍ ଖାନଙ୍କ ରହସ୍ୟମୟୀ ପତ୍ନୀ… ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ,‘ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ରହି ପାରିବି ନାହିଁ ’

31/10/2020 at 5:17 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୧/୧୦: ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମରାନ୍ ଖାନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀ ବୁଶରା ବିବିଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ବଞ୍ଚି ପାରିବେ ନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୁଶରା ଅତ୍ୟନ୍ତ ବୁଦ୍ଧିମତୀ। ବୁଶରା ବିବି ,ଇମରାନ୍ ଖାନଙ୍କ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀ। ଇମରାନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ ସମ୍ଭାଳିବାର ୬ମାସ ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ଇମରାନ୍ ଖାନ୍ ଜର୍ମାନ ପତ୍ରିକା ସ୍ପିଗେଲ୍ ସହ କଥା ହୋଇ ଏହି ଟିପ୍ପଣୀ କରିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଇମରାନ୍ ବୁଶରାଙ୍କ ସହ ସବୁ କିଛି ସେୟାର କରନ୍ତି। ସେ ରାଜନୈତିକ ସମସ୍ୟା କିମ୍ବା କୌଣସି ଜଟିଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପଡ଼ିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସବୁକିଛି ତାଙ୍କୁ କୁହନ୍ତି। କେବଳ ଜଣେ ମୂର୍ଖ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସବୁ କିଛି ସେୟାର କରି ନଥାନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନିଜ ସୋଲମେଟ୍ କହି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ବିନା ବଞ୍ଚି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଇମରାନ ସବୁବେଳେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି। ପିଟିଆଇ ସରକାରଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ୧୦୦ଦିନ ପୂରଣ ହେବା ପରେ ସେ ଏପରି କଠିନ ଜୀବନକୁ ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ଶ୍ରେୟ ଦେଇଥିଲେ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଇମରାନ ଖାନଙ୍କ ପାର୍ଟି ପାକିସ୍ତାନ ତହରୀକ-ଏ-ଇନସାଫର ମହିଳା ସାଂସଦ ଉଜମା କାରଦାରଙ୍କ ଏକ ଅଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଏଥିରେ ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ଉଜମା ନିଜର କୌଣସି ସାମ୍ବାଦିକ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ଇମରାନ ଖାନଙ୍କ ତୃତୀୟ ପତ୍ନୀ ବୁଶରା ବିବି ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନୀ ସେନାଙ୍କ ଉପରେ ସଙ୍ଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଲଗାଇଥିଲେ। ଯିଏ ଏହି କଥାବାର୍ତ୍ତାକୁ ରେକର୍ଡ଼ କରିଥିଲେ ତାହାକୁ ପରେ ଭାଇରାଲ୍ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଉଜମା ଏଥିରେ କହିଥିଲେ ଯେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମରାନଙ୍କ ପତ୍ନୀ ବୁଶରା ବିବି ଚଲାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ କିଛି ନ ପଚାରି କିଛି କାମ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ବୁଶରା ବିବି ଇମରାନଙ୍କ ଚେହେରା ପଢ଼ି ଦିଅନ୍ତି। ବୁଶରା ଜିନ୍ ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତି ସେ ଇମରାନଙ୍କ ଦିନ କିପରି କଟିଲା ଜାଣି ଦିଅନ୍ତି।

   Related Posts