Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ୩୦ ଫୁଟ ଖାଇକୁ ଖସିଲା ବସ୍, ୫ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ୩୫ ଆହତ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ପାଇଁ ନିଲମ୍ବିତ ହେଲେ ଗୁଣୁପୁର ତହସିଲଦାର
  • ||
  • ଚେନ୍ନାଇ ସୁପରକିଙ୍ଗ୍ସକୁ ବଡ ଝଟକା, ଆହତ କାରଣରୁ ଆଇପିଏଲ୍‌ର ବାକି ମ୍ୟାଚ୍‌ରୁ ବାଦ୍ ପଡିଲେ ଡ୍ଵେନ ବ୍ରାଭୋ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୩ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୯୩୧ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ୧୨କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜିଏସ୍‌ଟି ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ବିଜାପୁରରେ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର : ଜଣେ ନକ୍ସଲ ନିହତ, ୨ ଯବାନ ଆହତ
  • ||
  • ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ , ପୋଲିସ ଇନଫର୍ମର ସନ୍ଦେହରେ ଘରୁ ଡାକି ନେଇ ହତ୍ୟା
  • ||

କରୋନା ଭୟର ପ୍ରଭାବ: ATMରୁ ସାନିଟାଇଜର ଚୋରି କଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଯୁବକ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

30/03/2020 at 5:33 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୦।୦୩: ପାକିସ୍ତାନ ସାମ୍ବାଦିକ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ନିଜର ହସ ରୋକି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏଟିଏମରୁ ସାନିଟାଇଜର ଚୋରାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

କରୋନା ଭାଇରସ୍ ସମଗ୍ର ଦୁନିଆରେ ହାହାକାର ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ନିଜକୁ ଏହି ଘାତକ ଭାଇରସରୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଘର ଭିତରେ ରହିବାକୁ ସମସ୍ତେ ବିବଶ ହୋଇଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ସାବଧାନ ଓ ସତର୍କତାମୂଳକ ପଦକ୍ଷେବ ବିଷୟରେ  ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି, ଯେମିତି କି ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା, ହାତ ଧୋଇବା ଏବଂ ସାନିଟାଇଜରର ଉପଯୋଗ କରି ଭାଇରସର ପ୍ରଭାବକୁ କମ୍ କରିବା।

ହେଲେ ଏହି ସତର୍କତା ଉପାୟ ପାଇଁ  ବଜାରରେ ସାମଗ୍ରୀର ଅଭାବ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯେମିତି ଲୋକେ କରୋନା ଭାଇରସର ପ୍ରକୋପରୁ ରକ୍ଷା ପାଇଁ ମାସ୍କ, ଗ୍ଲୋଭ୍, ସାନିଟାଇଜର ଓ ହେଣ୍ଡ ଓ୍ଵାସ କଥା ଜାଣିଲେ ଏହି ସବୁ ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଲେ। ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ସଂପ୍ରତି  ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କେତେ ଜରୁରୀ ତାହା ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି।

ପାକିସ୍ତାନ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ନୈଲା ଇନାୟତ ଦ୍ଵାରା ଟୁଇଟ୍‌ରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ, ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏଟିଏମରୁ ଟଙ୍କା କାଢିବା ପରେ ସାନିଟାଇଜର ବୋତଲ ଚୋରି କରୁଛନ୍ତି।

୩୨ ସେକେଣ୍ଡର ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍‌ରେ ଏଟିଏମରୁ ଟଙ୍କା ବାହାରିବା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତୁରନ୍ତ ପକେଟ୍‌ରେ ପଇସା ଭର୍ତ୍ତି କରି ଦେଲେ। ଏହା ପରେ ଚାଲାକର ସହ ନିଜ ପକେଟ୍‌ରେ ସାନିଟାଇଜର ବୋତଲକୁ ଭର୍ତ୍ତି କରି ଦେଲେ। ନିଜ ହାତକୁ ସଫା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ପୂରା ବୋତଲ ଉଠାଇ ନିଜ  ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ର ପକେଟ୍‌ରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ଦେଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର ହେବା ମାତ୍ରେ ଲୋକେ ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି।

   Related Posts