Friday, July 19, 2019

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଲାଇଭ ଶୋରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରିଲେ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ଦଳର ନେତା : ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

କରାଚୀ ୨୫/୬ : ପାକିସ୍ତାନର ଏକ ଟିଭି ଚାନେଲରେ ଆୟୋଜିତ ଟକ୍ ଶୋରେ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ଦଳର ନେତା ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଲାଇଭ କ୍ୟାମେରା ସାମ୍ନାରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଟକ୍ ଶୋରେ ସାମିଲ ମସରୁର ଅଲି ସିୟାଲ, ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ଦଳ ତହରିକ-ଏ-ଇନ୍ସାଫର ଦଳର ନେତା ।

ମସରୁର ଅଲି ସିୟାଲ ଏବଂ ସାମ୍ବାଦିକ ଇମ୍ତିଆଜ ଖାନ ଟିଭି ଚାନେଲ ଶୋ ‘ନ୍ୟୁଜ ଲାଇନ ୱିଥ ଆଫତାବ ମୁଗେରୀ’ ରେ ଭାଗ ନେବା ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହାପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉତ୍ତର ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରଶ୍ନ ଉତ୍ତର ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ମସରୁର ଅଲି ଅଚାନକ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ । ସେ ହଠାତ ନିଜ ସିଟରୁ ଉଠି କରାଚୀ ପ୍ରେସ କ୍ଲବର ପ୍ରେସିଡେଣ୍ଟ ଇମ୍ତିଆଜ ଖାନଙ୍କୁ ମାଡ ମାରିଥିଲେ ଏବଂ ଧକ୍କା ମାରି ତଳେ ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରତିରକ୍ଷାରେ ଇମ୍ତିଆଜ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ମାରିଥିଲେ ।

ଏହାପରେ ଆଗକୁ କଣ ହେଲା ତାହା କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇପାରିନଥିଲା । କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ ।

ମାରପିଟର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ଲୋକେ ଇମ୍ରାନ ଖାନଙ୍କ ସରକାର ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି । ନାୟଲା ନାମକ ଆଉ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କଣ ଏଇଟା ନୂଆ ପାକିସ୍ତାନ । ଲାଇଭ ଟକ୍ ଶୋରେ ମସରୁର ଅଲି ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି ।   

ଆଉ କିଛି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସ କହିଛନ୍ତି ଘଟଣା ପରେ କ୍ୟାମେରା ବନ୍ଦ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା । ପରେ ଶୋ ଏମିତି ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିଲା ଯେମିତି କିଛି ହୋଇନଥିଲା ।

113 Views

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର