Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୧୯୨୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ୩୦ଜିଲ୍ଲାରୁ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ସଂକ୍ରମିତ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୧୭୪୧ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼ : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଲଙ୍କାକାଣ୍ଡ : ବ୍ୟାପକ ପୋଡାଜଳା ଓ ଭଙ୍ଗାରୁଜା, ବିରୋଧ କରିବାରୁ ମ୍ୟାନେଜର ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ
  • ||
  • ଆଜି ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ କାଳବୈଶାଖି ବର୍ଷା ! ୧୫ ଯାଏଁ ତାତିରୁ ମିଳିବ ତ୍ରାହି
  • ||

ବ୍ଲକ୍ ଅଫିସ ପଛରେ ପଡିଛି ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ଆବେଦନ ପତ୍ର

16/07/2020 at 8:00 AM

ଚିଲିକା ୧୬।୦୭ ଚିଲିକା ବ୍ଲକରେ ଘଟିଛି ଆଭାବନୀୟ ଘଟଣା । ବ୍ଲକ ଅଫିସ ପଛରେ ପଡିଛି ହିତାଧିକାରୀଙ୍କ ଆବେଦନ ପତ୍ର । ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ହିତାଧିକାରୀମାନେ ଖଣ୍ଡିଏ ପକ୍କା ଘର ପାଇଁ ବ୍ଲକ ଅଫିସରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ସେମାନେ ଏହି ଦରଖାସ୍ତକୁ ବ୍ଲକ ଅଫିସରେ ଥିବା ଏକ ବକ୍ସରେ ପକାଇଥିଲେ । ହେଲେ ଏବେ ଏହି ଆବେଦନ ପତ୍ର ଗୁଡିକ ଯାଞ୍ଚ ନ କରି ବ୍ଲକ ଅଫିସ ପଛରେ ଫିଙ୍ଗ ଦେଇଥିବାବେଳେ ଆଉ କିଛି ଆବେଦନ ପତ୍ରକୁ ପୋଡି ଦେଇଛନ୍ତି । କାରଣ ଏମାନଙ୍କୁ ପକ୍କା ଘର ଯୋଗାଇବାକୁ ବାରମ୍ଭାର ଦାବି କରିବା ପରେ ଏମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦରଖାସ୍ତ ଆହ୍ବାନ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହାକୁ ନେଇ ବିଜେପି ସରକାରଙ୍କୁ ଘେରିଛି ।

ଗରିବଲୋକଙ୍କ ଦରଖାସ୍ତକୁ କେଉଁ ଅଫିସର ପିଙ୍ଗିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟନୁଷ୍ଠାନ ନେବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ବିଜେପି ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ପୃଥ୍ବୀରାଜ ହରିଚନ୍ଦନ । ଏପଟେ ଚିଲିକାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନା କୌଣସି ଅନିୟମିତତା ହୋଇନି । ବାରମ୍ବାର ଯାଞ୍ଜ ପରେ ତାଲିକା ହୋଇଥିଲା । ତଥାପି ଆହୁରା କିଛି ହିତାଧିକାରି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଆବାସ ଯୋଜନାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇଥିବ ଖବର ଆସିବା ପରେ ଦରଖାସ୍ତ ଆହ୍ବାନ କରାଯାଇଥିଲା । କେହି ଅଫିସର ଯଦି ଏହି ଦରଖାସ୍ତକୁ ଫିଙ୍ଗିଥାନ୍ତି ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଚିଲିକା ବିଧାୟ ପ୍ରଶାନ୍ତ ଜଗଦ୍ଦେବ ।..

   Related Posts