Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଓୟୋ କୌଣସି ବଜାରରୁ ହଟିବନି: ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ରିତେଶ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲ କହିଲେ କମ୍ପାନୀ ପାଖରେ ଅଛି ୧୦୦ କୋଟି ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ନଗଦ ଅର୍ଥ

28/05/2020 at 9:42 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୮|୦୫:   ଅଗ୍ରଣୀ ହୋଟେଲ୍ ନେଟଓ୍ୱର୍କିଂ କମ୍ପାନୀ ଓୟୋ ପାଖରେ ଅର୍ଥର ଅଭାବ ନାହିଁ । କମ୍ପାନୀ ପାଖରେ ଯେତେ ପରିମାଣରେ ଅର୍ଥ ରହିଛି ସେଥିରେ ୩ରୁ ୪ ବର୍ଷ ଯାଏଁ ବ୍ୟବସାୟ ଜାରି ରଖାଯାଇ ପାରିବ ବୋଲି ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ରିତେଶ ଅଗ୍ରଓ୍ୱାଲ କହିଛନ୍ତି ।

ରିତେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ, କମ୍ପାନୀ ପାଖରେ ଏବେ ୧ ବିଲିୟନ ନଗଗ ଅର୍ଥ ରହିଛି । କମ୍ ରୋଜଗାର ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅର୍ଥରେ ୪ ବର୍ଷ ଯାଏଁ କାରବାର ସମ୍ଭବ । କମ୍ପାନୀ କୌଣସି ବଜାରରୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେବ ନାହିଁ । ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ଏସିଆ ମାର୍କେଟରେ କାରବାର ଭଲ ରହିଛି । ଏବେ ଚାଇନା ଓ ଯୁଏସରେ ଅଧିକ ନିବେଶ କରିବା ନେଇ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରହିଛି । ଛୁଟି ସମୟରେ ହୋଟେଲ ଅଧିକ ଆୟ କରେ । କିନ୍ତୁ ବିଭିନ୍ନ ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ଲକଡାଉନ୍ ହେତୁ ସବୁ ବନ୍ଦ ରହିଛି । ତେବେ ଲକଡାଉନ୍ ପରେ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବା ନେଇ ଆଶା ରହିଛି । ଅତିଶୀଘ୍ର କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପୁନଃନିଯୁକ୍ତ କରାଯିବ  ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

ନିକଟରେ ଓୟୋ ୮୦ଟି ଦେଶରେ ନିଜର ନେଟଓ୍ୱର୍କ ବିସ୍ତାର କରିଥିବା ବେଳେ କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ ଅନେକ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଦରମା କାଟିଛି । ଏପରିକି କିଛି କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ଛଟେଇ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି ।

   Related Posts