Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ବଣ୍ଟନ ପାଇଁ ୨୧ ଜଣିଆ ପରିଚାଳନା କମିଟି ଗଠନ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||
  • ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ନଷ୍ଟ ହୋଇ ସାରିଥିଲା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଫୁସ୍‌ଫୁସ୍, ଇକମୋ ପଦ୍ଧତିରେ ସୁସ୍ଥ କଲେ ସମ୍ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ଦ୍ଵିତୀୟ ଲହର ସଂକ୍ରମଣର ଆଶଙ୍କା ନାହିଁ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୦୫ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୮ରେ କୃଷକଙ୍କ ଭାରତ ବନ୍ଦ ଡାକରା, ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସର ସମର୍ଥନ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କୃଷକ-ସରକାରଙ୍କ ଆଲୋଚନା ବିଫଳ, ଡିସେମ୍ବର ୯’ରେ ପୁଣି ବୈଠକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ଷଣ୍ଢକୁ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ହୁତୁ ହୁତୁ ହୋଇ ଜଳିଲା କାର୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪ ଜଣ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀ’ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରାଇଦେଲେ ମିଳିବ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଘର ବାଡିପଟୁ ମିଳିଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ମୁହଁରେ ରହିଛି କ୍ଷତଚିହ୍ନ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୧୨ ବଖରା ଘର ସହ ଜଳିଗଲା ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ବାଇକ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ଆରୋହୀ ପିଟିହେଲେ ଟ୍ରକ୍‌ରେ, ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ମଶାଣୀରୁ ମିଲିଲା ପ୍ରେମିକ-ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଶବ, ହତ୍ୟାକଲା ନାବାଳିକା ପ୍ରେମିକର ଭାଇ

14/01/2019 at 7:16 PM

ରାଂଚି ୧୪/୧- ପ୍ରେମ ପାଇଁ  ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ପ୍ରେମିକ –ପ୍ରେମିକାଂକୁ ହତ୍ୟାକଲା ଜଣେ ନାବାଳକ ବନ୍ଧୁ । ଏହି ଘଟଣାର ଫର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିଚି ରାଂଚି ପୋଲିସ  । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଧରିବାକୁ  ସଫଳ ହୋଇଛି ।

ସୋମବାର ସକାଳେ ପୋଲିସ ଅନୁରାଗ ନାମକ ନାବାଳକର ଶବକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା  । ଏହା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ସୁରାକ ପାଇପାରି ନଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ  ପୋଲିସ ଘାଣ୍ଟିଚକଟି ହେଉଥିବା ବେଳେ, ସେହି ସ୍ଥାନରୁ ପୁଣି ଆଉ ଜଣେ ନାବାଳିକାର ଶବକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ଘଟଣା ଆହୁରି ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା । ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାକୁ ଗୁରୁତର ସହ ନେବାପରେ ପ୍ରକୃତ ହତ୍ୟାକାରୀକୁ ଧରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛି । ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ପୋଲିସ ।

ଅଳକାପୁରୀ ନିବାସୀ ଅନୁରାଗ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଫର୍ଦ୍ଦାଫାଶ କରିବାକୁ ପୋଲିସକୁ ମିଳିଯାଇଥିଲା ସୁରାକ । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛରେ ଅନର କିଲିଂର ଠୋସ୍ ପ୍ରମାଣ ମିଳିପାରିଥିଲା । ନାବଳିକାଙ୍କ ଶବ ମିଳିବାପରେ ଅନୁରାଗ ସହ ଥିବା ସଂପର୍କ ହିଁ ଜଣାଇଦେଇଥିଲା ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର କାରଣ । ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ପଛରେ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଭାଇଥିବା ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲା ।

ପୋଲିସ ତଦନ୍ତରୁ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି, ନାବାଳିକାଙ୍କ ସହ ଅନୁରାଗର ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଥିଲା । ନାବାଳିକାଙ୍କ ପରିବାର ଏହି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କକୁ ସହଜରେ ଗ୍ରହଣ କରି ପାରୁ ନଥିଲେ । ସେଥିପାଇଁ ସବୁବେଳେ ନାବାଳିକାକୁ ଅନୁରାଗ ସହିତ ମିଶିବାକୁ ବାରଣ କଲେ ମଧ୍ୟ ନାବାଳିକା ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କଥା ମାନୁ ନଥିଲେ । ଫଳରେ ଅନୁରାଗକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଭାଇ ଅନୋମଲ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଯୋଜନା ।

ଅନୁରାଗର ଶବ ରାତୁ ରୋଡ଼ ଶଶ୍ମାନରୁ ମିଳିବା ପରେ ତା ପରଦିନ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଶବ ସେହି ସ୍ଥାନରୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାକୁ ପୋଲିସକୁ  ଧରିବାକୁ ସହଜ ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ ପ୍ରାଥମିକ ସନ୍ଦେହରୁ ଜାଣିପାରିଥିଲା ଏହି ଅନରକିଲିଂ ବୋଲି ।

ଅନୁରାଗକୁ ଅନମୋଲ ସଂଧ୍ୟାରେ ଭେଟିବାକୁ ଡ଼ାକିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ କିଛିବନ୍ଧୁଙ୍କ ମିଶି ଅନମୋଲ ମଦ ପିଉଥିଲା । ସେମାନେ ଅନୁରାଗକୁ ଏହି ପ୍ରେମପ୍ରସଂଗରେ ପଚାରିବା ପରେ ପାଟିତୁଣ୍ଡ ହୋଇଥିଲା । ଫଳରେ ଅନୁରାଗକୁ ସେମାନେ ମାରିଦେଇଥିବା କଥା ପୋଲିସକୁ କହିଛି ଅନମୋଲ ।

ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଏହି ପ୍ରେମପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ହତ୍ୟାକରାଯାଇଥିବାର କଥା ଅନମୋଲ ପ୍ରକାଶ କରିଛି । ପୋଲିସ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନମୋଲକୁ ଧରିବା ସହ ଆଉ ଦୁଇଜଣ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଧରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି ।

   Related Posts