Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମିବାରେ ଲାଗିଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୭୦୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ବିରାଟ ବାହିନୀ ଚିତ୍‌ପଟାଙ୍ଗ, ଭାରତକୁ ୫୧ ରନରେ ହରାଇ ସିରିଜ୍ ହାତେଇଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||

କମଲା ହ୍ୟାରିସ୍‌ଙ୍କୁ ଦୁର୍ଗା ବେଶରେ ଓ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ମହିଷାସୁର ଦର୍ଶାଇବାରୁ କ୍ଷୁବ୍ଧ ହେଲେ ହିନ୍ଦୁ ସଂପ୍ରଦାୟ, କହିଲେ- କ୍ଷମା ମାଗନ୍ତୁ ହ୍ୟାରିସ୍

20/10/2020 at 5:56 PM

ଓାଶିଂଟନ୍‌ ୨୦/୧୦: ଆମେରିକା ନିର୍ବାଚନ ଉପରେ ଏବେ ବିଶ୍ବର ନଜର ରହିଛି। ବିଶେଷ କରି ଭାରତୀୟ-ଆମେରିକୀୟଙ୍କ ଭୋଟ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ନିର୍ବାଚନରେ ବେଶ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଡେମୋକ୍ରେଟିକ୍ ପାର୍ଟିର ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାରତୀୟ ବଂଶୋଦ୍ଭବ କମଲା ହ୍ୟାରିସ୍‌ ଏବେ  ଭାରତୀୟ-ଆମେରିକୀୟ ଆକ୍ରୋଶର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ହିନ୍ଦୁ ସମୁଦାୟଙ୍କ ଜୋରଦାର ବିରୋଧରେ ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି କମଲା ହ୍ୟାରିସ୍‌।

କମଲାଙ୍କ ଝିଆରୀ ମୀନା ହ୍ୟାରିସ୍‌ ଦୁର୍ଗା ମା’ଙ୍କ ଏକ ଏଡିଟେଡ୍‌ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ହ୍ୟାରିସ୍‌ ଦୁର୍ଗା ମା’ଙ୍କ ରୂପରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ଯଦିଓ ବିରୋଧ ପରେ ଏହି ଫଟୋକୁ ସୋସିଆଲ୍‌ ମିଡିଆରୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି କିନ୍ତୁ ହ୍ୟାରିସ୍‌ କ୍ଷମା ମାଗନ୍ତୁ ବୋଲି ହିନ୍ଦୁ ସୁମୁଦାୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହି ଲେଖୁଥିବା ମୀନା ହ୍ୟାରିସ୍‌ ପୋ​‌ଷ୍ଟ କରିଥିବା ଫଟୋରେ ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ପ୍ରାର୍ଥୀ କମଲା ହ୍ୟାରିସ୍‌ଙ୍କୁ ଦୁର୍ଗା ମା’ ଓ ବର୍ତ୍ତମାନର ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କୁ ରାକ୍ଷସ ମହିଷାସୁର ରୂପରେ ଦେଖାଇଥିଲେ। ମୀନାଙ୍କ ଏହି ଟ୍ବିଟ୍‌ର ଜବାବରେ ହିନ୍ଦୁ ଆମେରିକା ଫାଉଣ୍ଡେସନ୍‌ର ସୁହାଗ ଏ ଶୁକ୍ଳା ଲେଖିଛନ୍ତି,‘ଆପଣ ଦୁର୍ଗା ମା’ଙ୍କ ଫଟୋ ତିଆରି କରି ସେଥିରେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ମୁହଁ ଲଗାଇଥିବାରୁ ଏହା ସାରା ବିଶ୍ବର ହିନ୍ଦୁ ସମୁଦାୟକୁ ବ୍ୟଥିତ କରିଛି।’

ଅନ୍ୟପଟେ ଏହାକୁ ଅପମାନଜନକ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ହିନ୍ଦୁ ଏଗେନ୍‌ଷ୍ଟ ଡିଫେମେସନ୍‌ର ଅଜୟ ଶାହ। ଦେବୀ ଓ ଦବୋତଙ୍କୁ ନେଇ ଏଭଳି ଅପମାନଜନକ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଆମେରିକାର ହିନ୍ଦୁ ସଂଗଠନ ଜବାବ ମାଗିଛି। ସେପଟେ ହିନ୍ଦୁ ଆମେରିକାନ୍‌ ପଲିଟିକାଲ୍‌ ଆକ୍ସନ କମିଟିର ଋୁ​‌ଷି ଭୁତଡ଼ା କହିଛନ୍ତି ଏହି ଫଟୋ କମଳା ହ୍ୟାରିସ୍‌ଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଭାଇରାଲ୍‌ କରାଯାଇନାହିଁ। ଏହି ଫଟୋ ବହୁ ପୂର୍ବରୁ ହ୍ବାଟ୍‌ସଆପ୍‌ରେ ଭାଇରାଲ୍‌ ହେଉଥିଲା।

   Related Posts