Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନାରୁ ଶିଶୁଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ କମିଟି ଗଠନ, ସବୁ କୋଭିଡ୍ ହସ୍ପିଟାଲ୍ରେ ହେଲ୍ପ ଡେସ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ
  • ||
  • ଜଟିଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ କରୋନା ସ୍ଥିତି, ଆଜି ୧୩୫୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଜୁନ ୧୫ ଯାଏଁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ବନ୍ଦ, ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପ୍ରଶାସନର ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଆଜି ସୁସ୍ଥରେ ରେକର୍ଡ, ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେଲେ ୧୨୦୭୭ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ୧୭ ମେ ସୋମବାର ଖୋଲିବ କେଦାରନାଥ ଧାମ କବାଟ ।। ତୀର୍ଥ ପୁରୋହିତ ସୀମିତ ସଂଖ୍ୟକ ଲୋକଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିଧିବିଧାନ ସହ କବାଟ ଖୋଲିବ ।। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଜନତାଙ୍କ କଲ୍ୟାଣ ନିମନ୍ତେ ହେବ ପ୍ରଥମ ପୂଜା ।।
  • ||
  • ଆଗାମୀ ୩ ଦିନରେ ରାଜ୍ୟକୁ ମିଳିବ ଭ୍ୟାକସିନ୍‌ର ୫୧ ଲକ୍ଷ ଡୋଜ୍‌
  • ||
  • ୨୪ରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ, ନେଇପାରେ ଅବପାତର ରୂପ
  • ||
  • ସଂକ୍ରମଣ ସାମାନ୍ୟ କମିଲା : ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ପଜିଟିଭ୍, ୪୦୭୭ ମୃତ
  • ||
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧୭୩୨ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ନେଲା ଆଉ ୧୯ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୨୩୧୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||

ମନୋରଞ୍ଜନ ଷଡଙ୍ଗୀଙ୍କ ଜାମିନ ଶୁଣାଣି ମଙ୍ଗଳବାରକୁ ଘୁଞ୍ଚିଲା : ପୁଣି ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ହରିହର ମିଶ୍ର… ‘ସାରୁଅ ଜମି ଦୁର୍ନିତୀର ଚେର ଜଗି-ବୈଜୟନ୍ତ’

9/11/2020 at 5:09 PM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୯।୧୧: ସାରୁଅ ଜମି କେଳେଙ୍କାରୀ ମାମଲା ଓଟିଭି ସିଏଫଓ ମନୋରଞ୍ଜନ ଷଡଙ୍ଗୀଙ୍କ ଜାମିନ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି ଘୁଞ୍ଚିଲା । ମଙ୍ଗଳବାର ଭୁବନେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲା ଓ ଦୌରାଜଜ୍ଙ୍କ କୋର୍ଟରେ ଜାମିନ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି ହେବ ।

ଅନ୍ୟପଟେ ପୁଣି ମୁହଁ ଖୋଲିଛନ୍ତି ମନୋରଞ୍ଜନ ଷଡଙ୍ଗୀଙ୍କ ଶାଳକ ହରିହର ମିଶ୍ର । ସୋମବାର ମନୋରଞ୍ଜନ ଷଡଙ୍ଗୀଙ୍କ ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି ଥିଲା । ତାଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ବିଗିଡିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ସମୟରେ ମନୋରଞ୍ଜନଙ୍କ ଶାଳକ ହରିହର ମିଶ୍ର କହିଛନ୍ତି, ତଦନ୍ତ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଉପରେ ଆମର ବିଶ୍ବାସ ରହିଛି । କର୍ମଚାରୀ ଏଠି ହଇରାଣ ହେଉଛି, କିନ୍ତୁ ମନ୍ଦିର ଭିତରେ କିଏ ନାଁ ମୁଁ କଦଳୀ ଖାଇନି ନ୍ୟାୟରେ ମାଲିକ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି । ହରିହର କହିଛନ୍ତି ଓଡିଶା ଇନଫ୍ରାଟେକ୍ କମ୍ପାନୀରେ ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କର ୭୫ ପ୍ରତିଶତ ସେୟାର, ଜଗି ପଣ୍ଡାଙ୍କର ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ସେୟାର, ଓଡିଶା ଟିଭିର ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ସେୟାର, ସାଢ଼େ ୪ ପ୍ରତିଶତ ସେୟାର ପଣ୍ଡା ଇନଭେଷ୍ଟମେଣ୍ଟ କମ୍ପାନୀର ରହିଛି ।

କମ୍ପାନୀ ସେୟାର ହୋଲ୍ଡର କମ୍ପାନୀର ଲାଭ ନିଅନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମୂଲିଆ ନିଏ ନାହିଁ । ସେମାନେ ଲାଭ ଖାଇଲେ, ଅଥଚ ମୋ ଭିଣୋଇ ଜୀବନ ସହ ଯୁଦ୍ଧ କରି ହସ୍ପିଟାଲରେ ପଡିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ନିଜେ ସଂସ୍ଥା ମାଲିକାଣୀ ଅନ୍ତରୀଣ ଜାମିନ ଆଣି ଲୁଚିଛନ୍ତି । ଇଓଡବ୍ଲ୍ୟୁ ଉପରେ ଆମର ବିଶ୍ବାସ ରହିଛି । କିନ୍ତୁ ଦୁଃଖର କଥା ଚେରକୁ ନଧରି ଗଛର ଅଗକୁ ଧରାଯାଇଛି । ଜଗି ଓ ବୈଜୟନ୍ତ ପଣ୍ଡା ହେଉଛନ୍ତି ଚେର । ଅଗ କାଟିଲେ ଗଛ ଆଉଥରେ କଅଁଳିବ । କିନ୍ତୁ ଚେର ଉପାଡିଲେ ସବୁ ସତ ପଦାକୁ ଆସିବ । ଓଡ଼ିଶାର ୪ କୋଟି ଲୋକ ଜାଣନ୍ତୁ ଦୋଷୀ କିଏ । ନହେଲେ ପ୍ରକୃତ ଦୋଷୀ ଖସିଯିବେ । ବୈଜୟନ୍ତ ଓ ଜଗି ହେଉଛନ୍ତି ବଡ଼ମାଛ । ସେମାନଙ୍କୁ ତଦନ୍ତ ପରିସର ଭୁକ୍ତ କଲେ ଜମି ଦୁର୍ନୀତିର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ ହୋଇପାରିବ ।

   Related Posts